Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális h kicsit megijedtem...

Normális h kicsit megijedtem most, h eldöntöttem aupairnek megyek külföldre?

Figyelt kérdés

érdekes, mert már voltam kinn egy évet, de ott nem a legjobb családhoz kerültem, sok jó élményt is szereztem, mert barátokra leltem, de ki nem bírnám a család miatt még egyszer. Most kaptam egy ajánlatot egy nagyon aranyosnak tűnő családtól, szerződést is írunk, nem tűnik úgy h ők is ki akarnak használni de én megijedtem. Mi lesz ha nem találok barátokat, vagy ha nem érzem majd jól magam? Az előző munkát nagyon vártam és tele voltam kíváncsisággal most meg azon merengek h biztos akarom-e...Mivel győzhetném le ezt a félelmet?

21L


2011. dec. 6. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális egy kis félelem! De biztos tök jó lesz! Bocsi az offért, de hogy, mi/ki által sikerül kikerülnöd?
2011. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kétszer ugyanoda nem csap a villám! :)

Ha akkor nem jártál szerencsével, most biztos minden klappolni fog.

Sok sikert!

2011. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagy döntések meghozatala után mindig elbizonytalanodom.

De szerencsére már késő. :)

Mert döntés előtt próbálok inkább a pozotívumokra koncentrálni, aztán ha döntöttem, akkor kezdenek a barátaim bombázni a negatívummal "És mi lesz ha...? És gondoltál erre...? Ezt hogy fogod megoldani...?


Ne aggódj, ha nem válik be a dolog, akármikor hazajöhetsz. Szóval nincs félnivalód. Inkább légy büszke magadra, hogy ilyen bátor vagy és bevállaltad.

2011. dec. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. :) Én miután aláírtam a szerződést napokig nem aludtam, hogy "úristen de barom vagyok, mi lesz ha..?". De onnan már nem volt pofám visszalépni minden mondvacsinált okkal. Augusztus közepén kijöttem és azóta nem is akarok visszamenni :))

Persze hiányzik a családom és a barátaim, de itt csodás embereket ismertem meg, vannak barátaim akikkel együtt töltöm a hétvégét. A család is nagyon jó, néha vannak vitáink a gyerekekkel, de ennyi belefér.

Tipp: nézz körül facebookon, hogy vannak e au pair csoportok ott ahova mész. Én beléptem pár ilyen csoportba (Au pair in..., meg ...-i magyarok) és így ismertem meg egy csomó embert.

Sok sikert!

2011. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!