Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes viselkedés...

Mi lenne a helyes viselkedés ebben az esetben? Eldöntöttem nem megyek többet oda.

Figyelt kérdés

A párom mamája kórházba került.Szombaton bevittük az ügyeletre, mire hazaértünk még 1 x a papáját.Vasárnap visszavittük kötözésre. Én megmondtam a mamájának nem tudjuk jövőhéten 2 naponta kötözésre hordani mert állandóan dolgozunk, ezért célszerű lett volna bent maradni. Szerda reggel fel 7 kor odatelefonáltat a másik unokával( 2 házra lakunk) hogy elvisszük e orvoshoz.Párom mondta hogy nem mert dolgozunk. Erre besérült és betegszállító bevitte és bent maradt. És nem is szólt utána nekünk . A léhűtő fiának meg menyének 5 x telefonál naponta. Eddig elmondta őket mindennek most jön a tél jönnek a valamiért. És odaküldte a menyét hogy főzzön nekik, mikor nem is tud főzni velünk azóta nem beszél.Olyan megbántva éreztem magam, egész tavasszal is hordtuk orvoshoz segítettem, főztem és most mi vagyunk a rosszak. Vagy állandóan ugráltatni akarnak minket pedig külön élünk vagy ha 1x 10 alkalom után nemet mondunk elmondanak minket mindennek.Ti mit tennétek?

Én eldöntöttem mostanában 1 x fogok átmenni h meghallom a rokonoktól hogy szapul minket.Nagyon kevés unoka van aki ennyit ugrált volna neki. Mindig csak nyáron kellünk, meg ha kell valamit hozni csinálni,télen bepuncsol a fiának.Pedig mi nem kérünk semmit, ők meg lehúzzák a mamát mi meg hallgathatjuk utána hogy őket szidja.


2011. okt. 8. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ilyen okok miatt nem tarjuk a kapcsolatot. A mi idegeink sincsenek kötélből...
2011. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az idősek már ilyenek. Örülj,hogy még nem bolondult meg teljesen. Ne törödj vele.
2011. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyira nem idősek 58 kb.De mindig ilyenek voltak.
2011. okt. 8. 11:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Első!

Ti hogy zártátok le a kapcsolatot? Mert mindig elmondanak mindennek ez visszakerül nem jönnek. Utána kell valami és nagyon kedvesek hízelgőek, én meg nehezen tudok nemet mondani.

2011. okt. 8. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párszor nálunk is lejátszódott ez az eset (a letojom, lenyalom), elmentünk, és komolyan mondtuk nekik, hogy nekünk ez így nem megy. Mondják el, mit várnak, ne legyen egyszer az egyik, másszor a másik jó, elmondtuk a saját álláspontunkat, és kértük, ők is meséljenek, hallgatjuk őket. Ők nem voltak hajlandóak, terelték a témát... Könyörögtük, hogy ezt meg kell beszélni, vegyenek komolyan, de ők nem tették, szerintük ezt el kell felejteni, az élet megy tovább (ja, és tovább megy a veszekedés, kötekedés). Ekkor mondtuk, hogy ha ők ilyenek, mi már nem bírjuk, több éve megy ez, mi elmegyünk. Utána egy évig csend, aztán jöttek ők is nyájasan, de nem bírtak meghatni. Mindenről lemondtunk, nekünk jobban számít a nyugalom. Első voltam.
2011. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jönnek hízelegni, akkor emlékeztetni kell őket a korábbi viselkedésükre, amit ti nem felejtettetek el. Ti maradtok annál a verziónál, viszlát.
2011. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van viszlát nekik. Mi olyan jól elvagyunk nagyjából mindenünk megvan.

De már látom előre hogy decemberre elfogy a fájuk akkor meg jönnek.

2011. okt. 8. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!