Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik. Szerintet...

Nagyon rosszul esik. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly már az első pillanattól kezdve jól elbeszélgettünk imádtuk egymást még azt is mondtuk hogy mi igazából egymást szeretjük a legjobban az osztályból (pedig mindkettőnknek voltak legjobb barátnői)együtt mentünk,jöttünk az iskolából a suliban is sokat voltunk együtt.Ma már ez csak régi szép idő.Ma már ha odajön hozzám néha akkor is csak kötekedik,kibeszél a hátam mögött úgy beszél velem mintha csak egy rabszolga lennék vagy egy ultagáz személy,meg is alázott egyszer elég rendesen szóval elég sok tüske maradt bennem az idei évtől kezdve

bekerült a legundorítóbb klikkbe az osztályból szerintem ők ronthatták el de lehet ha nem kerül be akkor is ilyen lenne hogyan lehet így meváltozni egy nyár alatt? és nem csak nekem tűnt fel hogy ilyen a mostani barátnőm is már kerüli


2011. dec. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
"...a mostani barátnőm is már kerüli" -> Foglalkozz vele, a másik lányt meg felejtsd el. :)
2011. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Kamaszok képesek akár egyik pillanatról a másikra is teljesen megváltozni. A helyedben nem bánkódnék miatta ennyit, hanem olyanokkal barátkoznék, akikkel érdemes.
2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát csak tudod osztálytársak vagyunk így mindennap találkozunk szinte lehetetlen elkerülni bárhol is a találkozást vele hiszem egész nap egy helyen vagyunk én sose megyek hozzá csak ő jön oda akkor is csak hogy kötekedjen vagy elkérje a házit
2011. dec. 7. 17:19
 4/4 bánomisén ***** válasza:

Ne add oda neki a házit. Ha azzal hálálja meg, hogy kötekedik, akkor minek? Írja meg, neki is épp annyi ideje van rá, mint neked.

Remélhetőleg megsértődik és békén hagy. Ha meg továbbra is kötekedik, akkor sem változik semmi, most is azt csinálja.

2011. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!