Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is rosszul esik...

A férfiaknak is rosszul esik ha csak a szex miatt van velük egy nő?

Figyelt kérdés
vagy nem annyira izgatja őket mint például egy nőt.
2011. szept. 27. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen-nálunk zavarta a páromat,mert mikor összejöttünk én egy hosszú kapcsolat után voltam és nemakartam komolyba még belekezdeni,így csak voltunk egymással szexuálisan,de állandoan azzal zaklatot,hogy neki nem fog menni ha én csak szexre használom őt
2011. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi szerelmes,és többet akar a nőtől mint egy sima dugás,akkor igen,őt is zavarja,ha a nő csak eszköznek tekinti.

Elég bugyuta kérdés,hiszen a férfiak sem földönkívüliek,ugyanazok az érzelmek irányítják mint a nőket,csak annyi különbséggel,hogy a nők sokkal jobban ki mutatják..

2011. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Normális emberi lénynek nem esik jól, ha guminőnek vagy vibrátornak használják.
2011. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha megegyeztünk, hogy csak azért vagyunk együtt, hogy örömet szerezzünk a másiknak, akkor nyilván nem. Ha ilyen egyezség nincs, akkor alapértelmezetten testi-lelki-szellemi kapcsolatot várunk és adunk, tehát igen.
2011. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak akkor, ha szerelmes.

Egyébként nem minden nőt zavar ha a pasi csak szexet akar.

Pl. a barátnőmet sem, sajnos... Persze el kell fogadnom, hogy ez neki jó így, mert legalább szexpartnere van, ha már párkapcsolat nem jön össze, csak nagyon nehéz, mert én csak annyit látok, hogy folyamatosan kihasználják.

2011. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kihasználás fogalom érdekes egy dolog (gondolom lány vagy, lányok szeretik használni), mert ha a barátnődnek is jó, akkor miért is kihasználás? Ha meg nem jó, miért csinálná?
2011. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor, ha beleszeretett a nőbe.
2011. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kihasználás akkor az, ha a nőt átverik (nem szereti a pasi)+ a nő még nem is élvezi mert pl. guminőnek használják.


Az nem kihasználás szerintem, ha mondjuk én csak szexelni akarok egy olyan férfival, akihez vonzódom, és még élvezem is vele.

2011. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a kihasználás egyszerű kommunikációs probléma.


Egyetértek.

2012. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!