Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így reagálna vagy én...

Mindenki így reagálna vagy én vagyok a hülye? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az anyám mostanában nemolyan, mint régen.A tesóm nem olyan jó tanuló, minden estét kb végigtanul vele,és ez nagyon kimeríti. Én úgy érzem hanyagol engem, és már többször kiakadtam a "szólásain". Most az imént szintén kiakadtam, de nagyon.Az egyik tantárgyból eddig mnagyon rosszul áltam, szinte mindig 3mast és 2test szereztem.Anyám két hónap után azt mondta,hogy én már nem leszek jobb. Viszont az elmúlt napokban nagyon sokat tanultam, és megis lett az eredménye.Ma írtuk meg az első témazárót és 5-ös lett! Mikor otthon megtudtuk nagyon örültem, nemhittem el, hogy én ilyet is tudok. Anyám is örült, de utána azt mondta, hogy biztos csak elgépelte, én nem tudok 5-öst írni. Ezután már végleg elszakadt a cérna,nem bírtam magammal és azt mondtam h utálom. Ezután felment és otthagyott. Sírtam kb 10 percet, és akkor is csak a tesóm jött le hogy kicsit megvigasztaljon. Majd fél óra mulva anyám lejött és bocsánatot kért, de én nemigen bocsátottam meg neki. Csak én reagálok ilyen rosszul ezekre a szólásokra vagy mindenki kiakadna? Az elmult napokban elég szarul éreztem magam...14/L
2011. dec. 8. 20:10
1 2
 1/11 Maric Őrangyal válasza:
32%
A hiba az ön készülékében van.
2011. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is nagyon rosszul esne. Viccnek még oké, de ha komolyan mondja, borzasztóan szíven ütött volna engem is! Ebben a korban pont el tudja intézni, hogy a gyerekének sose legyen egészséges önbecsülése.

23/L

2011. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Lehet csak viccelni akart. Vagy pókerarccal mondta?:)) Nem menstruálsz éppen? Én olyankor szoktam ilyen érzékeny lenni. Öleld meg gyorsan anyukád, aztán nézzetek meg valami filmet együtt!

Ja és gratulálok az ötöshöz, csak így tovább!:)

2011. dec. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárki kiakadna ezen,nagy taplóság ilyet beszólni..de legalább észbe kapott és bocsánatot kért,van,aki ezt sem teszi meg!
2011. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Anyud azért mondja ezeket,mert szeretné ha jobb tanuló lennél. Érthető hogy nem esik jól, de jobban kellene tanulnod. Ha sok tanulással sikerül 5-ös tz-t írnod, akkor csak lusta vagy.. és ezt tudják a szüleid is.
2011. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
20:14 tudják a szülei, hogy szorgalommal tud jobbat? Pont azt írta szegény, hogy azt mondta az anyukája, hogy nem tud!!
2011. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) A tantárgy egyébként nem fontos, csak kipróbáltam, hogy tudok e jót írni. Kb 3 órát tanultam rá..Viszont a többi tantárgyból 4-5 re állok, azok jólmennek. Egyébként nem most menstruálok.
2011. dec. 8. 20:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem próbálta kicsit viccesebben, de én ilyenkor nemtudok ezeken nevetni, főleg hogy marha sokat tanultam rá.Egyébként van mégegy ilyesmi sztori ami mostanában történt, de nem akarlak untatni titeket..:S
2011. dec. 8. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad, pici lány. :)
2011. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is kibuktam volna:S Nekem is gyakoriak az összeszólalkozásaim anyával. Iszonyatosan feltud b*szni és néha úgy gondolom inkább elmegyek otthonról, de néhány nap múlva valahogy háttérbe szorulnak ezek a gondok.

13/l

2011. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!