Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így reagálna vagy én...

Mindenki így reagálna vagy én vagyok a hülye? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy az anyám mostanában nemolyan, mint régen.A tesóm nem olyan jó tanuló, minden estét kb végigtanul vele,és ez nagyon kimeríti. Én úgy érzem hanyagol engem, és már többször kiakadtam a "szólásain". Most az imént szintén kiakadtam, de nagyon.Az egyik tantárgyból eddig mnagyon rosszul áltam, szinte mindig 3mast és 2test szereztem.Anyám két hónap után azt mondta,hogy én már nem leszek jobb. Viszont az elmúlt napokban nagyon sokat tanultam, és megis lett az eredménye.Ma írtuk meg az első témazárót és 5-ös lett! Mikor otthon megtudtuk nagyon örültem, nemhittem el, hogy én ilyet is tudok. Anyám is örült, de utána azt mondta, hogy biztos csak elgépelte, én nem tudok 5-öst írni. Ezután már végleg elszakadt a cérna,nem bírtam magammal és azt mondtam h utálom. Ezután felment és otthagyott. Sírtam kb 10 percet, és akkor is csak a tesóm jött le hogy kicsit megvigasztaljon. Majd fél óra mulva anyám lejött és bocsánatot kért, de én nemigen bocsátottam meg neki. Csak én reagálok ilyen rosszul ezekre a szólásokra vagy mindenki kiakadna? Az elmult napokban elég szarul éreztem magam...14/L
2011. dec. 8. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet van!!Anya folyton csak a hugommal foglalkozik!!És minden este vele tanul!!Én se vagyok annyira jó tanuló!!Éés engem is kiborít ez a helyzet!!én is rengeteget sirok éjszakánként!!úgy érzem senki se törődik veleeem!!Még szerencse hogy megengedték hogy legyen egy kutyáám!!Nekem ő a legjobb barátom!!Nem tudom mit kezdenék nélküle!!
2011. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!