Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy normális...

Szerintetek ez egy normális anya viselkedése?

Figyelt kérdés

Bemásolom,hogy mit írt ki a csaj facebookra:

lebuktam anyám előtt h cigizek..hazajön..elmondja..leültet..és azt mondta h addig nem állok fel ameddig elnem szivtam 15szál cigit..O.o 4után már hányingerem volt..-.-" 13ig jutottam el..éss feladtam:$:SSS kicsitsevagyokszarul(Y) imájjak anyucim -.-"


Ti mit szóltok hozzá?


2011. dec. 8. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerösömmel is ezt csinàlta az anyja... és felnött

az màsik, hogy ez a nagyszàjú kis p!csa biztos nem szívott el egymàs utàn 13-t ne higgy neki :)

2011. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Biztos arra számít, hogy akkor egy életre megutálja a cigit.
2011. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Spártai, de belefér!:) A kiscsajra meg ráfér!
2011. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem apám csinálta ezt amikor rajtakapott 15 évesen hogy bagózok.Leültetett,és elővette a "munkás" cigit,hogy gyújtsak rá.Az első még elszívtam,majd jött a következő cigi,és a következő.A 4-nél már csak meggyújtottam de nem szívtam el..Már rosszul voltam a cigitől..

Hatása mégis volt.mert soha többé nem gyújtottam rá..Egy életre elegem lett a bagótól..

2011. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem az anyja azért csinálta,mert tudta hogy mondjuk 6 fölött már nem igazán bírná és rájöjjön a gyerek hogy mennyire káros
2011. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Férjemmel az anyukája leült, hogy dumcsizzanak, és szívjanak cigit. Persze anyukája tudta mit miért csinál, szívták is rendesen, persze, hogy nem lett jó vége. Szóval nem kívánta meg a férjem, hogy ez neki kéne csinálnia valaha is.

Leszoktatás ami történt a kérdésedben, csak nem a legjobb módja. Óvatosan kell ezt csinálni, nem durván direktbe, hanem amolyan alattomosan.

2011. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég érdekes módja ez a dohányzás elleni küzdelemnek, hogy ne fogalmazzak élesebben.

Talán megutálja a cigit, talán dohányosként temetik majd a hölgyet, egy biztos: ha nem tiltanák tőle, feleannyira sem lenne 'érdekes' a dohányzás. Talán eszébe sem jutna.

2011. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez egy okos anya viselkedése...egy életre leszoktatta a lányát a cigiről!
2011. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es


Nem látod, hogy épp az a lényeg amit mondassz, hogy nem úgy csinálják, hogy tiltják, hanem éppen együtt csinálják a gyerekkel. Persze ez csel,, de mégsem affajta tiltás, hogy meg ne lássam, érezzem, mert hajj mi lesz.

2011. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Ismerősöm elszívott lazán egy dobozt, egy huzamba, barna szofiból, amikor rajta kapta az apja hogy dohányzik. Bezárta a szekrénybe, és ott kellett szívnia. Kiszállt a szekrényből, azóta is dohányzik. Most 42 éves.
2011. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!