Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban érzem magam a munkahely...

Jobban érzem magam a munkahelyen, mint otthon?

Figyelt kérdés

Már gyomorgörcsöm van a gondolattól is, hogy nemsokára haza kell menni! Szeretem a páromat, próbálok normális hangulatot teremteni otthon, de úgy érzem, az árral szemben megyek. Mert ő mindig azon agyal, hogy min lehet sértődni, duzzogni, és ezt nagyon jól tudja éreztetni is, legtöbbször néma duzzogással. Ettől valami iszonyatos a légkör "otthon". Nem akarok hazamenni! (Pedig nem túl jó a munkahelyem sem)

Más is van így?


2011. dec. 9. 15:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Mondd meg a kedves feleségednek, hogy elég neked a magad baja, nincs energiád, hogy az ő nyavalyáit is te oldd meg, főleg, ha nem nyíltan közeledik hozzád a bajaival. Mondja meg egyenesen, hogy mi bántja, aztán ki lehet tisztázni. Nem tartod magadnál erőszakkal, ha menni akar, menjen. Jóccakát!
2011. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Igen! De én attól vagyok rosszul ha ő jön haza a munkából.Ez van. Ha teheted válj el tőle! Én megtenném, ha nem volna rengeteg adósságunk (miatta).Egyedül nem tudnám fizetni és még a gyerekeket is etetni.
2011. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Elso,

Mibol gondolod, hogy kerdezo ferfi? Lehet egy feleseg is, aki utal hazamenni, a nyavalygos ferfihez.

2011. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Első vagyok. Férfira nem jellemző a néma duzzogás családon belül. 3 mondatból megállapítom bárkiről, hogy férfi-e vagy nő. Nem nagyképűség, lélekismeret.
2011. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Mi egy helyen dolgozunk,.3 méterre egymástól,,irodai meló,ha duzzog,akkor itt is...de mi megbeszéljük és kész.
2011. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%

???

En ket fajta ferfitipust ismerek.

Uvolt, csapkod, fenyeget.

Duzzog, huzza az orrat, de megmondani nem tudja mi baja.

2011. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

15:50-nek igaza van.

ffi vagyok...

Ugyan nem vagyok a csapkodós, jól megmondós fajta, mert irtózom attól, hogy valakit meg kell bántanom, még ha bajom is van vele. De némi vívódás, higgadás után finoman meg szoktam mondani, hogy mi a bajom.

Amin persze a párom azonnal megsértődik! Mi lenne, ha csapkodnék, kardoskodnék, káromkodnék, bántó szándékkal mondanám a magamét???

Sajnos a párom ráadásul az a tipikus mártír tipus.

Pl. nem hagyja, hogy segítsek neki, aztán pedig azzal jajgatja teli a világot, és szívja az én véremet is, hogy neki nem segít senki, nem számíthat még rám sem.. Áááááá!!!

Még egy óra, és jön a két nap pokol!!!


Tudja nagyon jól, hogy elegem van ebből az örökös duzzogásból, már mondtam neki. De embert nem lehet megváltoztatni...

2011. dec. 9. 16:01
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

Én olyan férfit is ismerek, aki olykor duzzog, aztán találd ki éppen mi baja, máskor meg üvölt és tör-zúz...


Szerintem is beszéld meg vele, hogy téged zavar az, ahogy viselkedik. Kérdezd meg, hogy mi a fene baja van?

Mond neki, hogy fáradtan egy otthonba akarsz hazaérni, nem abba a stresszt okozó feszült légkörbe amit ő teremt a viselkedésével..

2011. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
36%

Aha, ertem, leirasod egyik fajta a notipusoknak.

Sajnalom, nem tudsz tulorazni?

2011. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Fogok túlórázni.

Nem lenne muszáj, de szivesen vállaltam, a leírtak miatt :-(

De a túlórának is vége van egyszer...

2011. dec. 9. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!