Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy nagyon tetszett egy fiú (/lány), de nem szólítottátok le, aztán soha többé nem találkoztatok?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy fiút. Azóta nem bírom kiverni a fejemből. Viszont az esély arra, hogy újra látom, a 0-val egyenlő...
2011. nov. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

akkor miért töröd rajta magad?

majd jön másik ;)

2011. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan fickó is van, akit gyakran látok, de sose lesz belőle semmi, mert ő 37 éves, én meg 20, de egyszerűen ANNNNYIRA szexi, hogy bárhol, bármikor, bárhogy bevállalnám... :D

Amúgy gyakran látok helyes srácokat, akikből semmi nem lesz, mert mindig az jut eszembe, hogy óh, milyen helyes, ennek is biztos csak a szép lányok kellenének, én meg még most csak ki sem vagyok sminkelve perpill...

Szóval csendben csorgatom a nyálam, aztán annyi. :D

20L

2011. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:

Tudom, de ez a fiú rettentően tetszett. Nem bírom elfelejteni.


Másodiknak:

Köszi a válaszod :)

2011. nov. 6. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Napokig emésztettem magam rajta... Én hülye, hogy nem mondtam meg neki a nevem! Iszonyúan tetszett, szerintem én is neki... Végig szemeztünk egy 1,5 órás vonatutat. :)
2011. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt, mai napig bánom, hogy nem szólítottam meg.

Annak reményében, hogy ezt olvassa, adok személyleírást:

Hosszú, barna hajú, kalapos leányzó volt, a Keleti Pályaudvar pénztáras részénél nagyjából egy hónapja, kicsit több is talán. Aprótestű kutyával és (gondolom) az anyukájával volt. Igazából a kutya jött oda hozzám és megszagolta a lábam, erre egymásra mosolyogtunk. És itt követtem el azt a hibát, hogy nem köszöntem neki, hanem csak továbbmentem... Nem emésztettem akkor magam miatta, de most, hogy eszembe jutott... Ha látnám, megszólítanám és megismerném nagyon szívesen.

20/F

2011. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már sokszor, de nem gyávaságból nem szólítottam le őket, hanem mert úgyse tetszettem volna nekik. Ezért aztán nem is bántam meg.
2011. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondjátok!


Én mindennap így járok a buszozásaim alatt.


HOgy lehet ennyi szép lány ebben az országban?!<3

2011. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Te vagy a 83 milliomodik!
2011. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!