Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit neten ismertem meg. Több mint fél év alatt ő lett a legjobb barátom. A találkozás még nem jött össze, de nyáron tervezzük, hogy minél többször sikerüljön. Mi sülhet ki ebből? 16/f

Figyelt kérdés
A lány azt mondja, hogy én vagyok a legjobb és az egyetlen igazi barátja. Eléggé furcsa, hogy elmondd nekem dolgokat, amit másnak nem, de nagyon örülök. Mindennap mondjuk egymásnak, hogy mennyire szeretjük a másikat. Szóval ez egy nagyon jó barátság. A probléma annyi, hogy ő nem tudja, hogy tetszik is nekem. Persze mondtam már neki, hogy szép, de szerintem baráti bóknak vette. Ő is tett már olyan megjegyzést, hogy helyes vagyok, de azt akkor mondta, amikor izgultam, hogy bejövök-e egy csajnak. Neten vannak közös ismerőseink, akik mondták, hogy mennyire összeillünk, de mondtuk, hogy csak barátok vagyunk. Szerelmes nem vagyok, mert még nem találkoztunk, de mén bármit el tudok képzelni.
2009. dec. 24. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
te jó ég én ugyanebben a helyzetben vagyok de pont ugyanez?D csak én vagyok a lány:D ha nem írtad volna oda h hány éves azthinném rólam beszélsz:) de am sztem jó sülhet ki belőle.de mennyire messzire laktok egymástól?
2009. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miért is nem találkoztatok még??? Túl nagy a távolság? Mert hogy időhiány lenne, azt kicsit nehezen tudom elhinni. Ha szereted azt a lányt, akkor ne azzal hitegesd, hogy a barátja vagy, mert hamarosan másnál fog menedéket keresni. Lehet, ő is így érez, de mivel nem nyitod ki a pici szádat, úgy gondolhatja, hogy tényleg csak barátok vagytok. Minél tovább titkolózol, annál nehezebb lesz meghódítani, mert nem fog tudni másként rád tekinteni, csak barátként.
2009. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 és fél 2 és 3/4 óra buszozás kb. Hát inkább azért nem jött össze mert nem engedték. De mostmár nekem beletörődtek, hogy menni akarok, szóval engednek. Szünetbe elengednek, de hétvégén nem biztos. A téli szünet nem jó, mert elutazott. Pedig annyira aranyos volt, hogy otthon is maradt volna. Amikor megismertem akkor volt barátja és kb. rögtön utána még 1. Egyik se volt hosszú. Azóta nem volt barátja. Ha szerelmes leszek, biztos szólok neki, mert úgyérzem, ha ő nem is az, akkor is megtudjuk beszélni. De most nem mondhatom, hogy nem barátként szeretem. Majd csak pár találkozás után.
2009. dec. 24. 23:01
 4/10 anonim válasza:
Miért ne mondhatnád??? Így nem biztos, hogy jobban akar majd közeledni hozzád...azt mondod, voltak közben barátai...tehát, téged egy olyan valakinek tart, akinek kibeszélheti a bajait, örömét, mindent, és tanácsot is kérhet. Abszolút barát!!! Ez a lány nem sejti, hogy más is lehet köztetek. Ha csak egy kicsi esély is van rá, akkor legalább sugalld neki, hogy így van, különben mire beleszeretnél, megint másé lesz. Egyébként pedig olyan modern már a technika...egy webkamera és egy csevegőprogram áthidal minden távolságot. :)
2009. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ő nagyon szép lány. Még a megismerkedésünk elején mondta, hogy nei fontos, hogy helyes legyen egy fiú. Én nem tartozok a helyes kategóriába. Megteszek minden tőlem telhetőt, de attól még nem leszek helyes. Sportos testem van, erre évek óta figyelek. De az arcom nem a legszebb. Volt, akinek nagyon bejött képről. De pattanásos, mondjuk mostmár egyre jobb, hogy elkezdett bőrgyógyász kezelni. Mondjuk azóta szerintem megváltozott és nem csak a külsőt nézi. A stílusunk is más. Gondolok itt zenére öltözködésre.
2009. dec. 24. 23:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért az nem ugyanaz. Nem mondhatom, hogy többet akarok barátságnál, ha még én se tudom, hogy akarok-e többet. Mert még nem találkoztunk és az azért kell, hogy valaki szerelmes legyen.
2009. dec. 24. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:

én nem tudok sok jot mondani, ugyhogy ne rám legyél mérges én csak saját taasztalataimat osztom meg veled. szerintem baromi fiatal vagy még, én 16 évesen iszonyu könnyen tudtam szeretni, és több olyan ember volt akit a legjobb barátomnak neveztem, minden nap mondtuk egymásnak h mennyire szeretjük egymást.

17 éves koromban volt egy osztálytársam akit legjobb barátomnak neveztem. mindennapos szeretetáradat, közben mindketten kibeszéltük egymásnak a dolgainkat ö a csajokrol én a pasikrol, ettöl függetlenül féltékenyek voltunk de tudtuk hogy valamiért mi nem egymásnak vagyunk teremtve csak vonzodtunk egymáshoz.. aztán egyik napro a másikra megszakadt a kapcsolat..

ezután volt mégegy srác az életemben, hasonló imádlak szeretlek de jó veled, minden nap találkozások legjobb barátnak nevezés.. végül belémszeretett.. és mivel én nem tudtam volna elképzelni vele mondtam hogy ne találkozzunk egy ideig.. nem birtuk ki egymás nélkül imádtuk egymást.. de ö jobban.. igy egy nap tudatosan és alaptalanul megbántott, hogy könnyebb legyen elfelejtenie.. kb 1 évig nem is tudtam róla semmit... csak ezután jöttem rá h fiu és lány között nincs barátság.

20L

2009. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok könnyen barátkozós...

Csalódások azok nálam is voltak. 13éve van egy barátom, akit már nagyon nem bírok. kb az egyetlen normális barátom volt. De ő tényleg úgy szeret ahogy én őt. Sok barátságom szakadt meg, de benne bízok. Másokba sosem bíztam ennyire.

2009. dec. 25. 01:37
 9/10 anonim ***** válasza:
A Barátzóna gyógyithatatlan!
2009. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
énis igy vok a bff-emmel.DXD
2010. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!