Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm elmegy egyetemre...

Ha a barátnőm elmegy egyetemre, akkor nagy a valószínűséggel szakítani fog velem?

Figyelt kérdés
1 évvel idősebb nálam, ő 17, végzős, én 16 vagyok és 2 év múlva fogok érettségizni. Biztos, hogy felveszik az egyetemre, mert nagyon okos, de attól félek hogy akkor majd megismer más embereket és engem kisfiúnak fog tartani, mert ott idősebbek is lesznek, én meg csak egy gimis srác vagyok és esetleg szégyellni fogja, hogy a barátja még le sem érettségizett. Hallottam már ilyet, nővéremmel is szakított a barátja, mikor a srác egyetemre ment és nem volt már sok közös témájuk. Egyáltalán örülök annak is, hogy érdekeltem annyira, hogy összejöjjön velem és nem tartott éretlennek, de ez még később megváltozhat az egyetem miatt. Szóval szerintetek lehet alapja a félelmemnek?
2011. dec. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
én is ismerek nem egy olyat hogy a csaj v. fiú elment egyetemre és szakítottak heteken v. hónapokon belül.
2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bánomisén ***** válasza:
79%

Neked sincs sok önbizalmad, barátom.

Az biztos, hogy egy új környezetben lesznek új barátai, de ha szeret téged és jól megvagytok együtt, akkor nem fog lecserélni. Ha mégis megteszi, akkor a kapcsolatotok nem annyira erős, hogy kibírja ezeket a változásokat és ez meg jobb is, ha időben kiderül. Ha dolgoznátok sem valószínű, hogy egy helyen dolgoznátok, akkor is más lenne a társasága a munkahelyen, mint neked. Mégis egy csomó kapcsolat üzemel így, nem az számít, hogy éjjel-nappal egymás fenekében legyen a pár.

2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi erővel majd ne menjen dolgozni, mert ott is biztos lesznek férfiak, sőt idősebbek is -.-' Ha el akar hagyni, akkor egyetem nélkül is el fog, ha nem akar elhagyni, akkor egyetemmel se fog.
2011. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.
2011. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hasonlítható össze a munkával, munka mellett naponta találkoznak a párok, egyetem mellett jó ha hétvégenként, a közeg is sokkal "ismerkedősebb".
2011. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett miért ne lehetne naponta találkozni?
2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Néhányan nem értik, amit mondani akarok. Ha mindketten dolgoznak, az más, ha valaki egyetemre megy, akkor viszont már más fogja érdekelni és más emberek veszik körül, mint azt aki még a gimnáziumban koptatja a padot.
2011. dec. 10. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű, látogass el hozzá egyetemre, vond be magadat egyetemi életébe, lesz témátok. Ha szeret, nem hagy el.
2011. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudok mondani példát is, ellen példát is. Ismerőseim között több helyen is volt, ahol a lány volt 2 (vagy akár 3) évvel idősebb, mikor elment egyetemre a lány, ugyan kevesebbet találkoztak, de kitartottak, aztán a srác is ugyanabba a városba ment egyetemre. Az egyik páros EZUTÁN ment szét, a másikak még most is együtt vannak. Volt olyan is, ahol egyszerre ment egyetemre a fiú és a lány, de a fiú nagyon elkapatta magát, volt egy nagy törés a kapcsolatukban, aztán a srác észhez tért és még együtt vannak. Más esetben meg szintán egy városba kerültek, de a lány szakított, mert az egyetemen beleesett valaki másba. Szóval, előre feleslegesen ne aggódj. Az egyetem mindenképp nagy változás, biztos más szintre emeli majd a kapcsolatotok, vagy így, vagy úgy. De főleg tőletek függ, szóval ha mindketten a másikkal akartak lenni, akkor meg tudjátok majd oldani, de főleg az elején, nem lesz egyszerű.
2011. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sadqwr fjejge84 válasza:
Hát sajnos mindnbizonnyal zsakítani fog veled! :(
2012. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!