Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem hozzájuk?

Miért nincs kedvem hozzájuk?

Figyelt kérdés

Van 2 kisfiam és néha úgy érzem hogy semmi kedvem hozzájuk (ne értsetek félre, nagyon szeretem őket és megtennék értük bármit). Most ne jöjjön az a rész hogy megcsinálni bezzeg jó volt. Nem vagyok velük egész nap szóval még azt se lehet mondani hogy azért mert túl sokat vagyunk együtt. Remélem hogy ez csak ilyen pillanatnyi akármi és majd elmúlik mert nem akarom, hogy szar apjuk legyen.

32/F


2011. dec. 10. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ennek az utolsó hozzászólásnak csak annyi értelme van, hogy a normális embereknek bűntudatot csináljon. Minden ember gondolkodó, érző, igényekkel rendelkező ember. És mindegyiknek van igénye arra időnként, hogy egyszerűen hagyja már békén mindenki és ne kelljen senki mással foglalkoznia egy kicsit. Ez nem romlottság kérdése. Vagy ha annak a kérdése, akkor miért van úgy vele a gyerek is időnként, hogy maga akar játszani, rajzolni stb nem anyával apával?
2012. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a romlottságot úgy értettem, hogy a gyerek, a család, ha nem is közvetlenül, de valahol megköveteli, az odafigyelést, hűséget, szeretet csupa csupa szép, erkölcsös dolgokat, viszont az embert természetéből adódóan nem mindig ilyen dolgok elégítik ki.


és nem "bűntudatot" akartam ébreszteni.

magamból indultam ki

2012. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"miért van úgy vele a gyerek is időnként, hogy maga akar játszani, rajzolni stb nem anyával apával?"


ez meg csak az önállósodás, mint fejlődés egy szakasza, nem a tárgyhoz tartozik

2012. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!