Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak ennyire? Sikerül...

Miért utálnak ennyire? Sikerülhet nekik még hogy szét válasszanak?

Figyelt kérdés

Amennyire szeret a párom, annyira utál a testvére, az anyukája és a legjobb barátja.

Eddig is nagyon szeretett, mi miután kiderült hogy a tesó és a legjobb barát fúr engem, és kiutál azóta még jobban, ezt ő is megmondta hogy nem hogy szét választani nem tudnak hanem még jót tettek mert erősebb lett a kapcsolatunk.

A barátom valahogy kiderítette hogy a legjobb barát is pletykál mindenkinek összevissza rólunk, hogy megváltozott mióta velem van stb és ez sokak szemét szúrja.

Meg hogy papucs lett a barátom ami persze nem is igaz.

A barátságnak persze vége, viszont a testvért anyát nem válogathatja meg az ember, amit persze én sem akarok mondjuk a viszony is megváltozott a tesójával.(Mert mondta a nővére a barátnak hogy xy én ezt a rib@ncot megverem, és hogy engem tiszta szívből utál)Elvileg az anyuka is utál de a barátom szerint nem így van.Mondjuk örülök hogy mellettem van a barátom és nem mellettük, mert nem adtam rá soha senkinek okot hogy utáljon és ők mégis teszik, de félek hogy sikerül nekik ha nem most akkor hónapok múlva. :( Mit tehetnék?


2011. dec. 11. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nalam sikerült a csaladnak egy idõ utan, hogy megutaljon a férjem!Elérték ravaszul,amit akartak,pedig nagyon szeretett!

En sem artottam semmit sem nekik, ez biztos, nyeltem!

2011. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!