Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tudatosan akar jobb...

Aki tudatosan akar jobb anyagi helyzetben lévő férfival összejönni, annak sikerülhet?

Figyelt kérdés
párkeresésnél figyelembe vesztek ilyen szempontot?
2011. márc. 1. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Mikor még dolgoztam(szezonmunkás vok,itt nincs túl sok lehetőség...),akkor is 3x annyit keresett a párom,mint én.

Nem ez volt a szempont.Azt,hogy mennyit keres sokáig nem is tudtam...

2011. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem vettem figyelembe, most szívok miatta
2011. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Sikerulhet, ha a ferfi felvesz a szekerre. Vagy "megdolgozol" erte.
2011. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem veszek figyelembe ilyet, mert nem vagyok - finoman fogalmazva - örömlány.
2011. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Igen.


Mikor már fiatalabb voltam is fontos volt számomra hogy a párom jó anyagiakkal rendelkezzen és ha én megengedhettem egy éttermet akkor ö is. Olyan legyen aki képes fejlödni, aki több akar lenni. Persze ez mellé kellett hogy szeressen, hogy vicces legyen, vagy is sok sok mindennek megfeleljen. Olyan fiuba nem tudtam szerelmes lenni aki nem tudta megkeresni a kenyérre valóját és nem éreztem mellette anyagilag biztosnak magamat.


Èn olyan családból jöttem, hogy elég jól éltünk így ezt a szinvonalat nem akartam leadni. Volt egy hosszabb kapcsolatom ahol a fiu nem volt törekvö és nem sikerült rajat változtatni. anyagi helyzetünk mindig kritikus volt éreztem hogy mindig maradnak az olcsó éttermek, ha egyáltalán arra fogja futni. Mert én jól kerestem mindig, de az exem rosszul keresett + sokat költött.


Szóval nekem fontos. ès megtaláltam. a párommal nagyon boldog vagyok, szeretem, és pont olyan mint amilyen férfit akartam magamnak. Jó fizetéssel és egyre jobbal, szeret, vicces, mellette nem unatkozom, és szeretem. Persze neki is vannak hibái de megbocsátható neki, mert nagyon szeretem.

2011. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

11:47-es vagyok.


ez nem örömlány kérdés. van akinek az kell hogy erös férfi legyen van akinek hogy hihetetlenül jóképü, van akinek hogy anyagi biztonságot adjon a férfi, van akinek elég hogy csak szeressék, és van olyan akinek olyan kell hogy üssék (bizony sok ilyen nö van)


a barátnöm csak is mindig kigyurt erös férfiakkal kezdett ki, ö másmilyenbe szerelmes sem tudna lenni.

2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Abban egyetértek, hogy ez összetettebb kérdés.Az én barátom is egy csóró srác (én is csóró vagyok) és nem érdekel, de remélem, később azért megkomolyodik valamennyire. Most még diákmunkát se vállal,kicsit se, alkalmit se, ez pl.nem nagyon tetszik. Én dolgozom. Szemem se rebben, ha moziban, beüléskor stb. a magam részét én fizetem, de kicsit több törekvést igenis szívesen látnék rajta. Az eljövendő közös életünk igenis egy kicsit aggaszt, pont, hogy nem akarom, hogy a számlák miatt mérgesedjen el a jelenleg idilli szerelmünk.
2011. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

De ettől nem érzem magam anyagiasnak, pláne nem krvának.

12.19

2011. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Mit jelent ebben az összefüggésben a tudatosság?


Ha tudsz róla, hogy az illető gazdag és ezzel együtt is szereted?

Vagy ha e nélkül nem is szeretnéd?

Az ember komplex egyéniség. Egyéniségének része a neveltetése, a környezete, a kapcsolatai, a kulturális közege, minden. Ebbe beletartozik az anyagi helyzete is. Ami viszont változhat. Ezért nem tartom elítélendőnek, ha egy nő olyan férfit akar, akire felnézhet, aki akár anyagi szempontból is felette áll. Viszont ha beüt a krach, és az ilyen nő lelép az akkor éppen anyagilag padlót fogó férfi mellől a helyett, hogy kiállna mellette és segítené a rosszban is, akkor az a nő kvrva. Ócska lotyó. Nem azért, mert gazdag pasit akart. Hanem mert innen lesz világos, hogy addig sem az embert szerette, hanem csak a pénzét.

2011. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo semmit nem emlitett szerelemrol parvalasztasnal. Csakis a jobb anyagi helyzetet, tehat tudatosan jobban allo par valasztasarol van szo.
2011. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!