Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is utálja az anyját itt...

Más is utálja az anyját itt rajtam kívül? :@

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
igen!nem vagy egyedül én sem vagyok oda érte....
2011. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit csinált?
2011. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja igen és mit csinált?vagy miért utálod?
2011. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem, én nagyon szeretem őt, csak sokszor az agyamra megy. De egy anyuka már csak ilyen. Csak óvni akar. Gondolom valami lázadó tizenéves tinédzser vagy. Majd ha nem lesz már anyukád, utálni fogod magad azért, hogy valaha is utáltad őt.
2011. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Kamaszként az agy(helyemre)ra ment.

Most nem tudom hol lennék nélküle. Iszonyú sokat segített, és még mostis mindíg mellettem áll!

2011. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez álltalában így van.míg kamasz vagy utálod.de amikor neked kell kifizetni a számlát...hát igen!:D
2011. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk forditva van. A lányom utál engem, pedig én mindent megtettem érte, szerettem, imádtam óvtam/védtem. A pénz elvette az agyát!
2011. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is utálom,pedig nem vagyok kamasz,csak jól emlékszem mit csinált apámmal,hogy dobta őt ki a házból,amikor 6 éves voltam!!Most is utálom,abszolút nem való anyának,nem tudom,miért csinált gyereket,felelőtlen hülye!!
2011. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Majd helyrejön az agyatok, ha édesanyátok meghal egyszer... Akkor majd sajnáljátok, amikor ti is szülők lesztek, és megértiteik, hogy minden, amit tesz, értetek tett, ti pedig így viselkedtek vele.

Ki ad nektek enni, ki vesz ruhát, ki fizeti az internetet, telefont? Ez a minimum, amiért tisztelettel és hálával kellene gondolnotok rá. De amilyen gyenge a mostani tizenévesek értelmi színvonala, hozzátok bizony a jó átlagot! Lehet lepontozni, annál jobban bebizonyosodik, hogy igazam van!

2011. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem mért kellett lepontozni a válaszomat. Szerintem teljesen normális. Na mindegy, már megszoktam hogy ez az oldal fa*z*zopók gyűjtőtábora.
2011. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!