Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki még utálja rajtam...

Van aki még utálja rajtam kívűl a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mindenki be van zsongva, hogy jön a karácsony, meg milyen szép és jó.


Én meg utálom, mert mindig rossz emlékek vannak a családommal, folyton az a feszűltség, az az erőltetett szeretet, holott mindenki inkább lett volna a szobájába, és Tvzett volna, vagy bármit, de együtt le kelett ülni vacsorázni, és az a nagy csend,. annyira szörnyű....



Van aki még nem szereti a Karácsonyi felhajtást, meg ezt az egész "szeretet ünnepe" dolgot?


2011. nov. 30. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
nincs ezzel semmi baj de a húsvétot utálom.
2011. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
11%
Én is utálom!Mindenki bevásárol,meg annyira eröltetett az egész,undorító!Idegesít a sok csillogás,nyálas karácsonyi zenék,stb.Nem szeretek negatív lenni a karácsonyt én is utálom!
2011. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak az, akiknek a családjában hiányzik az igazi szeretet. Ők tipikusan a bosszantó külsőségekkel foglalkoznak, mert nincs az ünnepüknek belső tartalma.
2011. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Antimod ***** válasza:
100%
Én szeretem, de csak akkor, ha nem a hülye ajándékhajkurászásról szól. Ha tényleg olyanok vannak együtt, akik szeretik egymást, nem távoli, hülyén viselkedő vagy beképzelt "rokonok"-nak kell megfelelni, nekik vigyorogni és hallgatni a hülyeségeiket.
2011. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a kérdést két naponta fel kell tenni.Ha nem szeretitek, ne rontsátok más kedvét sem.Miért jöttök erre az oldalra?
2011. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Én is utálom. ráadásul karácsnykor halt meg egy hozzám közel álló személy. rettentően zavar hogy a környezetemben sokan ki nem állhatják egymást karácsonykor jópofizás aztán gyorsan ha elmennek egymástól kibeszélni, belekötni hogy épp milyen volt a terítő vagy a kaja stb. az is bosszant hogy úgy mennek az emberek az ajándékok után, mintha az életük múlna rajta én sokat tapasztaltam, hogy lökdösnek, vagy épp idegbetegek, stb (plázában dolgozom szóval volt hol látni).

Én azért tartom nagyon szűk családi körben, mert nem rontom el másnak azért mert én nem szertem. jelképesen veszek valami apróságot a hozzám közel állóknak még ősszel. Így elkerülöm a tömeget meg ezt az egész ajándék-mizériát.

Amúgy nekem ugyan olyan nap mint a többi. nekem nem jelent semmit sem.

2011. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Normálisvagy? ***** válasza:

Általában akik nem szeretik a karácsonyt vagy más ünnepeket valami rossz élményt kötnek hozzá vagy a családjukban nincs meg a harmónia! Mondjuk azt én sem értem, hogy szeretet ünnepe, nem csak ezen az egy napon kell a másikat szeretni!

Igaz, hogy sok készülődéssel jár, de én szeretek minden egyes ünnepet és szerintem mindegyikben meg lehet találni a maga szépségét!

Kérdező: az meg elég szomorú, hogy csend van az ünnepi asztalnál és ahelyett, hogy a családtagjaiddal lennél Tv-t néznétek, szerintem addig örülj és próbáld meg őket értékelni amíg veled együtt vannak, legyen az ünnep vagy sem!

Én előre is Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

2011. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a karit szeretem, a szülinapom és a návnapom utálom.
2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én szeretem a karácsonyt, bár amióta a szüleim olyan rosszak egymáshoz félek hogy a karácsony megint olyan rossz lesz mint tavaly,így kezdem nem szeretni.
2011. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Igen :)
2011. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!