Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék páromnak karácson...

Mit adhatnék páromnak karácsonyra, ami azt fejezi ki, hogy egy család vagyunk?

Figyelt kérdés

Csonka családból származom és az ünnepek emiatt különösen rázósak. Mindig is utáltam a decembert és már a karácsonyok sem az igaziak, mivel 23-án kezdjük a ünneplést édesapámnál.


Elsírtam a páromnak, mennyire vágyom egy igazi családi karácsonyra, és ezután kért meg, hogy hadd legyen ő a családom. (Nem eljegyzésről beszélek)


Olyan ajándékot szeretnék neki adni, amivel ezt köszönhetem meg, ami kifejezné, hogy ketten vagyunk a család.

Van ötletetek?

19/L


2011. dec. 11. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést! :)
2011. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy finom Karácsonyi vacsorát neki.
2011. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2011. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm a válaszokat, de ezek elég sablon ajándékok és semmi közük a szándékomhoz. De köszönöm a segítségeteket!
2011. dec. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!