Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek nekik karácsonyra?...

Mit vegyek nekik karácsonyra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lassan itt a karácsony.Mint minden évben most is szeretnék venni szüleimnek ajándékot karácsonyra csak bajban vagyok,mert még nemtudom,hogy mit vegyek.Ezért kérek tőletek segítséget.

Az apukám 35 éves férfi.Hobbija mindig más.Valmikor oda volt a biciklizésért,de most már félre tette a biciklit és inkább az amerikai autók érdeklik őt.Van egy régebbi amerikai autónk is és régen járt találokzókra,de most már inkább a tévé előtt gubbaszt vagy pedig szerelget valamit.De azért még mindig nagyon szereti a tévében az autós műsorokat.Bár mivel most a házat átépíjük ezért nagyon elfoglalt.(fest,csempéz,ablakokat cserélte ki nem rég..stb)Különösebb hobbija nincs is.Olvasni nem szeret parfümöt vagy arcszeszt és egyéb dolgot nem nagyon szeretnék venni neki,mert inkább ő vesz saját magának nem mindegy,hogy milyent vesz az anyum neki.


Az anyukám 34 éves nő.Nagyon szeret főzni,sütni, a konyhában nagyon otthon van.Szeret olvasni is sőt jár könyvtárba csak sajnos most nem ér rá olvasni,mert nagyon sokat dolgozik.Szereti a divatos ruhákat.Fú de nagyon elfoglalt nagyon sokat dolgozik munkában ja és otthon is a házi munkákban.Szereti a virágokat főleg a napraforgót.Szereti a parfümöket és egyéb sminkes kellékeket.Több most igy nem jut eszembe róla.

Szerintetek mivel lephetném meg őket?Nem szeretnék méreg drága ajándékokat költeni rájuk.Viszont valami jó,különleges ajándékra gondoltam aminek nagyon örülnének.Tudtok nekem valami jót mondani?


2011. dec. 4. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

anyukádnak ruhát,ha tudod a méretét(egy kicsi vagy nagy ruhánál szenteste a karácsonyfa alatt kevés kínosabbat tudok elképzelni...esetleg mellé olyan könyvet,olyan témában amit szeret,akár összekötni a virágszeretetével és valami botanikai enciklopédiát,valami ilyesmit javasolok.)

Ha még mindig van pénzed,akkor virágmagokat,kozmetikai termékeket,parfümöket,ilyesmit vennék neki.



Apukádnak egy könyvet amerikai autókról,egy nekem van is egy ilyen,ami a polcon porosodik,ajándékba kaptam keresztapámtól aki azóta öngyilkos lett,ezért tartottam meg emlékbe.Ha esetleg érdekel,elküldhetem az ISBN számát,aminek az alapján a civilizált világ bármely könyvesboltjában utána lehet keresni.

2011. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.Bár ruhát anyunak most nem fogok venni.De könyvet hamarébb.

Nem szeretnék nagyon dréga ajándékot venni.Esetleg elküldenéd a könyvnek akkor a ISBN számát légyszives.

2011. dec. 4. 21:27
 3/5 csak1csajszi válasza:
Miért nem adsz valami személyes ajándékot?Pl fényképet egy szép kerettel,lehet már csináltatni fényképes pólót,párnát,puzzle-t,naptárat stb..
2011. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
48%
Engem meglepett hogy apukád férfi.Ha nem írod ki sose találtam volna ki...
2011. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jansos válasza:

hi! anyudnak valami konyhai kütyü kellene ami mondjuk egy praktikus ananász hámozó, design diótörő, vagy design almahámozó, de a pizzaolló is tetszik nekem - nézd meg egy karácsonyi webáruházban.


apudnak a karácsonyi ajándékok között a vicces rovatokban keresnék valamit, ha pont nincs hobbija

2011. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!