Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy nőt arra, hogy...

Mi visz rá egy nőt arra, hogy mindent eltűrjön a férjének?

Figyelt kérdés

A helyzet adott: csinos, fiatal lány, nem túl jóképű, bulizós, célok nélküli pasi. A pasi fűvel-fával csalja a nőt, nagyon durván, a közös barátaik is tudnak róla. A pasit gyakorlatilag a feleség tartja el, nála élnek, a pasi nem dolgozik (nincs munka, stb stb).


Miért tűrheti ezt? Én úgy vágnám ki az ilyet a lakásomból, hogy nézhetne.


2011. dec. 11. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél, hogy nem lesz senkije ha elhagyja, vagy lehet zsarolja! Vagy csak nagyon kötődik a kapcsolathoz, elkéne vele beszélgetni, mert egy idő után, ennek súlyos következményei lesznek 14L
2011. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert anyja is igy elt. Ugy tanitottak, hogy a nonek engedni kell, mindent elturni.

Nem latott meg mas kapcsolatot, ami dolgozik, de nem igy van felepitve.

Nincs onbizalma, a ferj hulyiti.

Tudja a no is vagy csak a baratok, hogy tobbszor egymas utan meg van csalva?

2011. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Önbizalom hiánya.
2011. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy előttem leírták,a nő azt gondolja hogy így természetes.De vajon ő nem érzi hogy ez neki rossz?
2011. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
De, erzi, tudja hogy ez nem jo neki, de bele van nevelve, hogy turni kell, mert no.
2011. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem kapott észbe, szereti a pasit, sőt mivel valamilyen fokon még mindig nem az övé, ezért még kapar is érte. Majd eljön az idő, mikor rájön, hogy nem is szereti és teljesen másra vágyik.
2011. dec. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy ő tudja-e, de a társaságban mindenki, ez teljesen nyilvánvaló.


A pasi egyáltalán nem egy főnyeremény, mint írtam, ennél jobbat egy perc alatt találhatna... Egy vidám, társasági lány, nem látom önbizalomhiányosnak (persze lehet, hogy a szíve mélyén az).

2011. dec. 11. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet tudni, esetleg milyen szex forma tartja össze őket. Én tudok olyat, ahol a szerető 15 évig várt, hogy a pasija elváljon. Mindketten szado-mazo szexet kedveltek....
2011. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Vagy a neveltetése miatt tűr, ahogy Oz is említette, vagy azért, mert kapcsolatfüggő, tehát fél egyedül maradni, mert úgy gondolja, nem állna meg a saját lábán, ezért még egy rossz kapcsolat is jobb számára, mint a semmi.
2011. dec. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A megalkuvás, a félelem, az önértékelési zavar.
2011. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!