Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki úgy...

Van itt olyan anyuka aki úgy szült gyereket a férjének, hogy a férjét soha nem szerette és szerelmes sem volt belé?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki mindenáron teherbe akart esni, mert "már hamarosan kiöregszik", "a nagyobb gyereknek testvér kell". Sierült is neki. Ami a szememben furcsa az az, hogy olyan férfinek fog szülni akit soha nem szeretett, meg is csalt (persze a pasi nem tud róla.) Mit gondoltok az ilyen gyerekvállalásról?
2011. febr. 9. 11:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy ha a gyerek nem sínyli meg a dolgot, akkor miért is ne?
2011. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy nem a férfinek szülünk, mert a gyermek nem tulajdona senkinek.

Akkor szüljön valaki, ha - akár férfivel, akár egyedül - biztosítani tudja a gyermek boldog gyermekkorát, és fel tudja nevelni szeretetben.

2011. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Az rendben van, hogy nem a férfinak szülünk, meg, hogy a legfontosabb, hogy biztosítva legyen a szeretetteljes légkör és életszínvonal. De...

De hol marad az, hogy egy gyerek két ember szerelmének gyümölcse? Én nem tudnék ilyen sekélyes és racionális módon gyereket vállalni. Darabszám meglegyen, meg ne fussak ki az időből.

2011. febr. 9. 11:59
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

öcsém igy született

anya második házassága csak azért volt,hogy legyen valakije,és minél hamarabb elköltözhessünk nagyimtól...kedves,rendes ember,szeretik egymást,de sosem volt szerelem

anyám már előtte is egy olyan ember után sóvárgott akicsak néhány lopott órára lehet az övé

elitélendő?

én nem itélem el,öcsém jó környezetben,szerető családban nő fel,sosem veszekszenek,én is kaptam egy pótapukát,de ő idősebb 15 évvel anyámnál,ő jól elvan a ház körüli munkákkal és öcsémmel

max a másik férfi fleeesége sérül ha kitudódik,de elég jól titkolják 10 éve,ugyse fog...


de nem egy követendő példa nekem...

2011. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legideálisabb állapot, mert nagy a valószínűsége, hogy a gyerek csonka családban fog felnőni, vagy a családban olyan légkör fog kialakulni, ami nem előnyös, példaértékű a gyereknevelés szempontjából. Esetleg ha a szerelem helyett érez legalább némi szeretetet, tiszteletet a férje iránt, akkor még lehet normálisnak mondható családi légkört teremteni.
2011. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Azért ment a férfihoz, mert nem volt más és már nagyon férjhez akart menni a válása után. 2 évig szimultán egy másik pasival találkozgatott, persze a (most már) férj háta mögött. Érdek kapcsolat, mert a férje nagyon gazdag, mindent megad a nőnek. Ha ezt tiszteletnek lehet nevezni, valaki értékrendje szerint, akkor elég érdekes irányba megy a világ.
2011. febr. 9. 12:08
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha a hapi pénzéért van vele és abszolút nem szereti, akkor becsapja a férfit, önmagát pedig prostituálja.
2011. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy ez az utolsó esélye, hogy gyermeke legyen. Nincs már ideje arra, hogy keressen valakit, akibe szerelmes, és vele vállaljon közös babát.

Én nem ítélem el.

2011. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Van már egy gyereke (az előző kapcsolatából), írtam is kérdésben.
2011. febr. 9. 12:16
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek nem sínyli meg, szeretik, akkor senkinek semmi köze hozá, hogy ő kihez megy hozzá, kinek szül gyereket és miért? Mindenki söpörjön a maga portáján. Ha másnak nem árt vele, akkor létezik egy olyan fogalom, hogy magánélet. Meg kellene tanulni tiszteletben tartani mások magánéletét.
2011. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!