Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Ki mit vesz a férjének...

Csajok. Ki mit vesz a férjének karácsonyra?

Figyelt kérdés

11éve vagyunk együtt és már kifogytam az ötletekből. /mi lesz később..:)/

Most hobbija sincs, a sportot abbahagyta. Segítsetek. KÖszi


2011. okt. 22. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyakkendőt, könyvet vettem eddig, a többit még nem tudom.
2011. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi általában közös ajándékot szoktunk kitalálni és csak valami apróság mellé külön-külön.(tavaly pl egy masszázsfotelt vettünk magunknak)

De az idén már tudom hogy telefont fog kapni,így a nagy közös elmarad.

2011. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem igazán tudom.

Még ott van nov végén a szülinapja is,arra sincs igazán ötletem,bár lehet befizetek egy wellneshétvégére,szexi ruci,aztán többi a fantáziára bizva. Ő az a fajta aki az élményt többre értékeli, a porfogókat nem szereti, a kellő dolgokat megvesszük rögtön.

2011. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig közös ajándékot veszünk magunknak,és csak apróságot külön.De annyira apróságot, hogy volt amikor egy rejtvényfüzetet,máskor egy szép bögrét kapott tőlem.A közös meg olyan, amit mindketten szeretnénk.Idén új tévénk lesz.
2011. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mI FIATAL HÁZASPÁR VAGYUNK. eGY OLDALTÁSKÁT KAP AMI TELJESEN EGYEDI. cSINÁLTATOM NEKI. lESZ rajta egy focicsapat logó amit szeret. S szinben is olyan lesz mint a csapata. Piros fekete.:)
2011. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem nő vagyok, de azt tudom, hogy egy klassz új órának nagyon örülök mindig :)
2011. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig vettem egy pasis pizsamát (póló, nadrág), egy sima pólót, és még tervezek egy órát venni, mert a régi már elég lelakott. :)

Nálunk nehezíti a helyzetet, hogy dec. 25-én született, úgyhogy ilyenkor min. két ajándék jár. :) Majd ha látok valami klassz dolgot, akkor megveszem neki.

2011. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel mindene megvan, és "semminek sem tud örülni" azt hiszem, veszek neki egy új garnitúra alsógatyát, és zoknit.
2011. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi megegyeztünk, hogy veszünk egy szupi mikrót, mert eddig nem volt. Ez persze nekem is jól fog jönni, de inkább neki ajándék, mert képtelen bármit a tűzhelyen megmelegíteni.

Ezen kívül szintén mindkettőnknek egy tucat fehérnemű.


Sajnos anyagilag eléggé el vagyunk úszva, úgyhogy nagyobb, "feleslegesebb" dolgok nem lesznek.

2011. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pengetőt csináltatok kettőnknek a közös "jelünkkel" :) igaz, még nem vagyunk házasok:)
2011. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!