Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki nektek az álom pasi/nő? Az...

Ki nektek az álom pasi/nő? Az egyéni izlések érdekelnek, nem az általánositás! Ha van. Ki az a pasi/csaj akivel hosszabb távon is terveznél és nem csak 1-2 alkalomra? Van egy fix listátok?

Figyelt kérdés
Legyen külső és belső tulajdonsága egyaránt :) Aki akar irhat regényt is :) Van aki készitett már egy listát az elvárásairól is annak megfelelő partnert keres? Vagy ismertek valakit aki csinálta? Esetleg meg is találta?
2011. dec. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy listám, bár rövid, de mindent magában foglal szerintem.

Az ideális férfival szembeni elvárások: ne unatkozzak mellette, vonzó legyen, jó legyen az ágyban, ne hazudjon. És igen, eszerint keresek párt magamnak :)


Bár igazából a fentiek számítanak leginkább, de külsőre az álompasi férfias, magasabb nálam, ízlésesen öltözködik, ápolt.


A túl hosszú lista szerintem azért nem jó, mert amíg meg nem találod, addig úgysem tudhatod, hogy ki illik igazán hozzád, van, hogy az ember pont egy lyan tulajdonságba szeret bele a másikban, amire addig nem is gondolt. Szóval szerintem listát nem érdemes összeállítani, de azért érdemes egy-két olyan tulajdonságot számbavenni, amit a legfotosabbnak tart az ember.

2011. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából nincs konkrét álompasim.

Azért vannak dolgok amit nagyon szeretek a pasikban. Pl.: egy göndör hajtól behalok, ha jól van levágva, szeretem, ha a fiú is jól öltözik, mert én is adok erre. Alkatban nem érdekel, ha nincs kétszekrény méretűre gyúrva, csak normális súlyban legyen. Kívülről kb. ennyi. Amit belső tulajdonságban szeretek, ha udvarias. Hihetetlen mennyire kihalt ez manapság. Nem szeretem a nagyképű én mindent jobban tudok emberkéket, és azokat sem akik leszólják a másikat. Amúgy erre már többször rájöttem, hogy mind1, hogy mit gondolsz ki magadban előre úgy sem abba az emberkébe fogsz beleszeretni :):S

2011. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Álompasi:(ez az lenne, de ez nem jelenti azt, hogy eltérő kinézetű ne jönnek be!!! viszont a bensőjéhez ragaszkodom!)

kinézet:

hajszín: mindegy de legyen dús!

magasság: 175-185 cm között az ideális, de inkább 180.

szem: mindegy, de ne nézzen mérgesen vagy ne legyen sírós tekintetű.

test: ideális súlyú legyen, ne legyen hájas, de ne legyen tök gebe se.

Öltözködés: elegánsabb: bármilyen ing ami jól áll neki, és farmer, hozzá bőrcipő. A szövetkabát jól áll a pasikon.

Ne legyen láncdohányos, ne alkoholizáljon, ne drogozzon.


belső:

okos (szeret érdeklődni sok minden iránt fogékony), rátermett, intelligens, jó a munkájában és szeresse, optimista legyen, kedves, de szerény (ne nagyképű), segítőkész akár a háztartásban is! Hűséges az alapvető.


Lehet ez is általános.


Ami ne legyen:

alacsony (172 cm alatt) kopasz vagy nagyon kopaszodó

kövér, hájas, túl izmos, iskolázatlan, buta, arrogáns, nagyképű, sznob, túl gazdag, ékszeres, gagyi ruhás, bunkó, önző, hímsoviniszta, pesszimista, lúzer, link, lusta, züllős...stb.

2011. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

külső: - hosszú szépséges sörény

- izmos-mackós testalkat (100 kg alatt nálam nem férfi a férfi)

- és úgy az egész külső összhangban legyen a lelki tartalmakkal


belső: - hűséges

- intelligens

- jó humorú

- elvekkel, megfelelő értékrenddel rendelkező

- megbízható, barátságos, egyszerűen imádnivaló legyen!


és igen...8 évvel ezelőtt rátaláltam álmaim nagy Ő-jére... ma már a férjem... :)) 27/nő

2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az alacsony pasik jönnek be valamiért. (Na azért nálam ne legyen alacsonyabb.)Rövid haj! Szakál, bajusz kizárva. Normál testalkat. Na és vonzzon benne valami pl. a mosolya, nézése.

Belsőre: Legyen humoros, okos, udvarias. Legyen jó valamiben, hogy fel tudjak rá nézni. Szeressen nagyon engem, és éreztesse velem, hogy soha nem volt - van -és lesz még egy ilyen nője...:)))

És én már megtaláltam őt, 20 éve az "enyém".

2011. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külsőre nagyon bejön Chad M. Murray-a Tuti Gimi sorozatból Lucas :) Ő számomra egy álompasi :)

De viszont érdekes,h annyira rajta kívül nem jönnek be a szőke pasik. Nekem fontos az,h sötét haja és szeme legyen :) Az nagyon tetszik :) Legyen magasabb nálam,de azért annyira ne h "állva le tudjam sz..ni",és nem szeretem az ilyen kigyúrt pasikat. Anyukám szerint nekem a gizdák jönnek be,én úgy nevezem őket átlag testalkat :)

Belsőre meg nem is tudom... legyen vicces,kedves,határozott,kicsit rosszfiús :), jó legyen az ágyban, ne unatkozzak mellette,szeressen és azt hiszem ennyi :)

Egyébként mindig úgy gondoltam,h a pasim legyen idősebb nálam-most mégis fiatalabb barátom van :) és ha a korától eltekintek mindenben megfelel az elvárásaimnak :)

22/L

2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapvető elvárás: intelligens, ápolt, jó öltözködés.

Plusz, amit imádok a pasikban: borosta, hosszúkás haj, amibe bele lehet túrni, legyen nálam legalább 15 centivel magasabb. Jah, és legyen szenvedélyes. De persze ne durva. ^^

2011. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!