Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok nektek milyen egy álom csaj/pasi?

Figyelt kérdés
nektek milyen a nagy Ő? hogy képzelitek el?
2011. jún. 24. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mint a markom.Tud főzni,mindg velem van,soha nem pofázik vissza,és akkor dugok vele amikor akarok..Viccet félretéve...legyen kedves,aranyos,odaadó,szép ne legyen hisztis,féltékeny stb.
2011. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
magas vékony hajszín mindegy (csak vörös ne legyen) szemszín kék, legyen őszinte, törődjön velem, mutassa ki hogy szeret és hogy többet érek neki mint más lány, És sose mondjon ámításokat..
2011. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan aki mellet megöregedhetek :))
2011. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én tízévesen megálmodtam. na olyan.
2011. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bociszemű mosolygós, többi nem számít :$ 20f
2011. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kőgazdag és nagyon öreg
2011. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

90 cm magas, mackós testalkatú, érett, felnőtt férfi. A haja sötét, őszes, a szeme vagy barna vagy kék. Természetesen ápolt, rendszeresen fürdik, mindig isteni férfi parfümöt visel. Szépen elegánsan öltözködik, nem rózsaszín pólóban és csőnaciban flangál.


Szereti az állatokat,nem kábítószerezik. Szeret szórakozni, nagyon jó humora van, bármikor megnevettet. Tipikus társasági nagyhangú ember, aki amellett, hogy kiváló szerető, egy megbízható barát és nagyon jó haver. Értelmes, okos ember, akiben bízhatom. Aki ha úgy gondolja én vagyok az igazi megkéri a kezem és elvesz feleségül,én pedig büszkén viselem a vezetéknevét.


Szóval tipikusan olyan ember, aki mellett ha 70 évesen felébredek reggel, akkor is az az első gondolatom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy igent mondtam :)



Na álmodj királylány :D

2011. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az eleje 190 akar lenni :D
2011. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Littlepig válasza:

"Hogy ki a legszebb lány a világon? Aki megcsókol, és tiszta szívből, csillogó szemekkel azt mondja: szeretlek."

Rufus Poet

sztem ebben van valami

2011. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lány vagyok:nálam 1-1,5 fejjel magasabb,test kb: [link]

fej (sokminden)pl:

[link]


belsőleg: vicces de tudjon komoly lenni,nem nyálas, nem romantikus (csak kicsit), intelligens,művelt,stb

2011. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!