Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném rávenni apát hogy...

Szeretném rávenni apát hogy menjen el egy elvonókúrára. Mert mostanában sokat iszik. és egészségtelen is. Hogy a csudába szedjem rá? Muszáj lenne.

Figyelt kérdés
Lécci írjatok.voltatok már ilyen helyzetbe?
2011. dec. 12. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha apád nem érez késztetés arra hogy magától elmenjen az elvonóra akkor te sehogy sem fogod tudni rávenni.Erőszakkal meg nem lehet elvinni..

Inkább azt kéne elérned,hogy apád magától is felfogja hogy alkoholista,és segítségre van szüksége..

2011. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy rájön.vagy ha tudja is,lehet h még magának se vallja be.vagy le akar szokni,de amúgy akkor szokott ilyen lenni ha baj van a munkájával néha talán ha nincs elfoglaltsága vagy valami ilyesmi.
2011. dec. 12. 20:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Nézzél rá nagyon szomorúan, és mond azt hogy: Apa! Egyetlen egy dolgot szeretnék karácsonyra, de azt megvenni nem lehet! Azt szeretném ha kevesebbet innál, és nem tennéd tönkre magad! Szeretném, ha el tudnál jönni a diplomaosztómra, vagy megérnéd a gyerekeim születését.

Kérlek tedd meg a kedvemért!

Vmi ilyesmit mondj neki, ha lány vagy akkor tutira bejön. Barátnőm így vette rá az apját, hogy leszokjon a cigiről!

2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
am igen,14/L vagyok.de ezzel biztos hogy ráveszem?nem lehet h csak egy ideig hat?
2011. dec. 12. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem használna ha a kicsi lánya szépen megkérné.

De szerintem az elvonót meg se említsd, főleg ha nem részegeskedik, csak gyakran sörözik stb.

2011. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát sztem részegeskedik.nem azt mondom hogy mindig nem normális,de van hogy nem beszél normálisan,vagy csak mondja a magáét és akkor meg van róla győződve hogy az úgy van.és ilyenkor mindig mondja hogy nem is ivott.ez akkor mi?
2011. dec. 12. 20:51
 7/14 A kérdező kommentje:
olyan is van hogy nem durva csak hát na.nemtom.kérdez vmit és esetleg nemérti.de am az a jó h most is először durvábban kérdezett meg vmit most meg nem durván,hanem ilyen értehetlenül.
2011. dec. 12. 21:15
 8/14 anonim ***** válasza:

hát ne is haragudj, de ha ezt benyögöd neki, hogy menjen elvonóra, tuti megkapod a magadét...


tudod, mik az alkoholizmus tünetei??

mert abból, amit leírtál, apádnak ehhez köze sincs.

eljár dolgozni? esetleg ver titeket?minden nap részegen megy haza?


na látod. nagyon nagyon megbántanád ezzel, és nem azért mennél el a diplomaosztódra, mert esetleg meghal, hanem mert nagyon nagyon nem fog szeretni.


nagyon gondold át ezt, ha nincs meg rá a nagyon nagyon alapos okod, akkor annak 1000% hogy rossz vége lesz.

2011. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem,nem ver minket.nem is konkrétan arra gondoltam h elvonó hanem vmi megoldás.h hagyja abba.mert 2 is megárt neki.már.
2011. dec. 14. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:

hát ha két valami megárt, akkor tuti nem alkoholista...


tényleg, komolyan, jóindulatból mondom, elő ne állj ezzel...


néha egy-egy sör, pohár bor még kifejezetten jót is tehet


előző voltam

2011. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!