Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés 8 hónap után?...

Összeköltözés 8 hónap után? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Nemrégen vált el a feleségétől és felvetette azt az ötletet,hogy hozzá költözhetnék.

Viszont az a gond,hogy a főnököm(ügyvéd,a személyi asszisztense vagyok) és már a válása előtt is sokan pletykálták,hogy van köztünk valami,de mi ezt tagadtuk.

De ha most összeköltöznénk,akkor kiderülne minden...


Szeretem és vele akarok lenni és úgy egyszerűbb lenne minden és mondta,hogy nem kéne semmit csinálnom,mert a házat és az a körüli dolgokat rendben tartják mások,ebédelni és vacsorázni együtt szoktunk étterembe,szóval nem szakadna a nyakamba a háztartás azzal,hogy hozzáköltöznék.


De nem tudom,hogy anyának mit mondjak(vele élek,elváltak a szüleimmel még régebben),mert nem tud még a kapcsolatról sem,tudom,hogy kiakadna a korkülönbség miatt és amiatt,hogy nős volt.



Mit mondjak az összeköltözésre?

Anyával hogy beszéljem meg?



2011. dec. 12. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány év korkülönbség van köztetek? Az hogy nős volt szerintem nem számit. Az sokkal inkább, ha 20 évvel idősebb nálad, és ráadásul a főnököd.
2011. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
13 év a korkülönbség.
2011. dec. 12. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék hozzá. De, a puding próbája az evés. Ne vigyél sok cuccot, hogy egyszerűbb legyen összecsomagolni, ha nem működik. Ha pedig működök, apránként áthordhatod a többit is. Én óvatos lennék, talán csak egy bejárónőt akar, aki mos, főz takarít, és ugye az ágyban is teljesít. Anyukádnak pedig vázold a tényeket és legyél nyitott a véleményére. Aztán mérlegelj!
2011. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már többször voltam nála pár napot és akkor nem volt semmi gond.

A bejárónő dolog meg...hát...már jár hozzá egy bejárónő heti 4-szer,aki mindent megcsinál,a kaját pedig úgy oldjuk meg,hogy eljárunk étterembe vagy rendelünk valamit,Ő egy szendvicset alig bír megcsinálni...


Szóval nem emiatt szeretné,hogy költözzek.

2011. dec. 12. 21:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Majd kiderül. Az én apám sóher lett bejárónőre, miután újra nősült. Elvégre asszony munka... (Szerinte!) Próbáld ki, aztán majd kiderül. Nem ismerem, ennél okosabbat nem tudok mondani. Ha korainak érzed, akkor várj még. A te döntésed.
2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 hónap bőven elég ahhoz, hogy összeköltözzetek, szóval szerintem hajrá. A kapcsolatot meg úgysem titkolhatjátok a végtelenségig.
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a 13 év korkülönbség még nem annyira vészes, viszont a főnök-beosztott kapcsolat nem túl jó. Ha az összeköltözés mellett döntesz, akkor szerintem keress új munkahelyet.
2011. dec. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Hallod,te nem tudsz főzni?Tiszta szégyen de komolyan.Étterembe jártok kajálni,a helyett,hogy főznél neki??Meg értem én,hogy dől a pénz és nem tudjátok hova rakni,de akkor is.....:S
2011. dec. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez csábító dolog, hogy dől a lé és nem kell csinálnod semmit, csak élvezni a gazdagok életét. Neked is hasonló a családi háttered? Mert akkor menjél csak.

Mondd csak, te vagy a fiatal szerető, aki miatt elvált? Csak kíváncsi vagyok.

Egyébként meg gondolkozzál, mit akarsz tőle. Ha élvezni a jó életet, akkor költözzél hozzá, azt mondom. Biztos jó lesz.

Ha férjet akarsz, hosszútávú kapcsolatot, gyerekeket, akkor meg vegyen el először feleségül és utána költözzél hozzá.

2011. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bejárónő járt hozzájuk akkor is,amikor még együtt éltek a feleségével,nem sóher,ismerem.



Valamennyire tudok főzni,de amióta együtt vagyunk,azóta nem nagyon csináltam,de nem zavar.

Nem érzem,hogy ez szégyen lenne.

Ő mondta,hogy nem kell főznöm,megoldjuk máshogy.



Részben miattam vált el,de nem én voltam a fő indok.


Persze,hogy szeretném,hogy feleségül vegyen,de még nem,hiszen nem olyan régen vált el,nem várom el tőle,hogy egyik házasságból a másikba menjen.

Nem fogunk addig külön élni,amíg össze nem házasodunk,hiszen lehet,hogy az több év és egyikünk sem akar addig várni,bár már szinte olyan,mintha ott laknék,mert elég sok időt töltök ott.

2011. dec. 13. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!