Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ha egy férfi megtudj...

Szerinted ha egy férfi megtudja, hogy egy nő odavan érte, akkor mindig kihasználja a helyzetet és megpróbálja lefektetni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 12:49
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
Nem. De az ilyen férfi ritka.
2011. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? a csaj is magába rántaná:D
2011. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem volt egy sztorim, ahol konkrétan azért nem történt semmi, mert az illető rájött, hogy odáig vagyok érte. Megjegyzem, borzasztó érzés volt, de tény, hogy ha akkor megtörtént volna, aztán közli, hogy bocs, csak egy alkalomra gondoltam, az sokkal rosszabb lett volna.
2011. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elgem kihasználtak.

Szívás volt. Egy füst alatt elveszítettem egy jó barátot, és egy hatalmasat csalódtam.

A heréi bánták!

2011. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor én egy ritka eset vagyok.én is oda voltam egy pasiért /és még vagyok is/ ebből lett egy házasság és egy csodálatos kislány és még mindig boldogok vagyunk.ritkán de néha elő fordul hogy ezen viccelödünk hogy én szedtem fel őt.
2011. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még nem volt odáig értem egy nő se, ezért nem tudom. :D
2011. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind használja ki. Volt egy ismerősöm, akibe nagyon bele voltam szédülve, és tudta is. Nem lett belőle semmi, mert ettől függetlenül nem használt ki, pedig ugrottam volna neki, akár egyszer is. Illetve odáig eljutottunk, hogy egy egész éjjel csókolóztunk, és simogattuk egymást, de még csak le sem vetkőztünk, semmi komolyabb nem történt, és visszagondolva, neki volt igaza. Mikor kibolondultam belőle, ugyan elvesztettem egy álmot, de nyertem egy nagyon jó barátot. Azóta is jó barátok vagyunk, és mindent megosztunk egymással. Bármi gondom van mehetek hozzá, és forditva is igaz. Volt olyan, hogy egy szakitás után ott sirtam az ő vállán, és ő vigasztalt. :))
2011. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a kihasználjanak egy szó te paraszt
2011. dec. 14. 12:08
 9/12 bánomisén ***** válasza:
Mi a baj, kérdező? Mindenki jól írta...
2011. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom azt a bejegyzést már moderálták. :))
2011. dec. 14. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!