Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit szólnátok ha a...

Srácok! Mit szólnátok ha a barátnőtök adna minden héten egy napot, hogy menj el a haverokkal? Ő ezen a napon nincs! Haverok, sörözés, buli, akármi! (persze, megcsalás az nincs benne)!

Figyelt kérdés
A barátommal jó a kapcsolatom, csak túl sokat voltunk együtt így ezt kitaláltam és bevezettem! A barátai is örülnek neki! Viszont sok barátnőm ellenzi ezt mert, hogy a hétvégén nem velem van meg stb.. De hát azonkívül találkozunk, mászkálunk stb.. És emiatt megszólnak! Tudom ne törődjek vele! Szerintetek?? Jó volt az ötlet? Vagy így elveszítem a lehetőségeket vele??
2011. dec. 13. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jó ötlet, igazából nem is kellene ezt tervbe foglalni, szerintem természetes, hogy nem töltitek együtt minden szabadidőtöket.

Akik pedig ez ellen lázadnak, hát, nem sok magánéletük van..

2011. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kell egy kis megerősítés! Mert folyton negatívat hallok az ötletem felől!! És mivel én nem találok ebben hibát, hát megkérdeztem a Gyakorikérdések nagyközönségét!
2011. dec. 13. 17:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másikat megfojtod és nem adsz neki szabadságot akkor egyszer azt veszed észre hogy lelép. Szerintem jól tetted, hosszabb lesz a kapcsolatotok.
2011. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez furcsa, hogy "adsz neki egy napot", meg örülnek a barátai..mintha el kellene számolnia bármikor is az idejével. Nekem ez eszembe sem jutna. Teljesen spontán alakul a hetünk a párommal, természetes, hogy nem töltünk minden estét együtt, nekem is van életem, és neki is...szerintem körbe is röhögne, ha megpróbálnám megszabni, hogy mikor hova mehet.
2011. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Több mint fél éve együtt vagyunk, de a barátnőim azzal érvelnek, hogy ők 2 hónap alatt 100 programot tudnak felsorolni míg én 20-at.. De nem tudom,hogy tudnám őket meggyőzni arról, hogy ez a helyes álláspont! Mert lehet csak 20 program volt fél év alatt, de mindre emlékszem..
2011. dec. 13. 17:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint másfél éve vagyok együtt a barátommal, és, ha valamelyikőnknek programja van a barátaival, akkor akár az egész hétvégét is "átengedjük" a haverságnak. Ilyen kiegyensúlyozott kapcsolatom még nem volt, úgyhogy én az ötleted mellett állok:) A barátnőiddel meg ne foglalkozz ilyen téren, Te és a barátod tudjátok csak, mi a jó nektek.
2011. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel mindig is úgy voltam, hogy bármikor elmehet az éppen aktuális párom nélkülem is szórakozni a barátaival egészen addig, amíg ezt én is megtehetem. Nincs azzal semmi gond, ha nem vagytok együtt sülve-főve.

23/n

2011. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A programok számáról meg annyit, hogy itt is a minőség a fontos és nem a mennyiség.
2011. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

17.11

Hétköznap nem tud sehová menni, mert vizsgázik, dolgozik! Ezért találtuk ki ezt! És tőlem könnyebb reggel elindulnia, mint otthonról ezért mindig nálam van hétköznap! Ezért találtuk ki ezt! Hogy harmónikus legyen minden:)

2011. dec. 13. 17:14
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez alapból így van, teljesen más, ha elmegy a haverokkal barátnő nélkül, mint neked is teljesen más csak haverokkal menni. Bizalom kell, hogy nem fog megcsalni :)
2011. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!