Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves a kishúgom. A szüleink...

13 éves a kishúgom. A szüleink folyton jönnek neki azzal a szöveggel, hogy túl sovány, keveset eszik, sokat sportol, tanul stb. Hogyan mondjam el nekik, hogy a húgom már hozzám jön sírva, hogy tegyek valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Akkor beszélj a szüleiddel amikor a húgod nincs otthon. Mond el ezeket, akkor őszintén megtudjátok beszélni. Szedjen béres cseppet az étvágynövelő és attól fejlődni fog. Ha sokat mozog lemozogja a kaját. Mond meg hogy ne készítsék ki, mert nagyon rendes gyerek és maximumot hozza.
2011. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 évesen én 166 centi voltam és 42 kg.

Kb 20 évesen már a 176 centimhez 60 kg társult.


Sajnos nekem is komoly lelki sérülést okozott az, hogy mindig mindenki mondta, hogy mennyire sovány vagyok. Most már normális a testsúlyom a magasságomhoz képest (BMI szerint sem vagyok alultáplált), de tény, hogy vékony maradtam, de ez már más, a férfiak vonzónak találnak. Ettől függetlenül komplexusom maradt, hogy túl vékony vagyok...

2011. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen a legtöbb gyerek vékony,akkor is ha egész nap zabál.Nincs ebben semmi kóros,rohamos növekedés,nemi érés közre játszik ebben.Ha sportolásra van energiája,nem vér-vasszegény,vitaminhiányos ,hanem egészséges,csak egyszerűen vékony,akkor nincs ezen mit hajtogatni. Így mondd el nekik,ezzel smemit nem érnek el,megtömni nem lehet snekit,ha neki ennyi kaja esik jól,akkor ez van.

Gondolom nem anorexiás,vagy vészesen sovány,viszont ezzel az idegesitő b@szogatással komplexusokat fognak okozni a szüleid neki,pont a legérzékenyebb korban van és ilyenkor mindenféle kritika ezerszer szarabbul esik az embernek mint felnőttként.

2011. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!