Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Léptetek már félre a házasságo...

Léptetek már félre a házasságotokban? Ha igen, mi volt az oka és hány alkalommal?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok kérlek, illetve hogy mióta vagytok házasok!
2011. dec. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!


Ha most épp egy megcsaláson töröd a fejed akkor egy kicsit ülj le és gondolkodj el.


Egy ember 2 dolog miatt csalja meg a társát:


1. Gátlástalan alak, akit nem érdekel a társa érzelmi világa.


2. Olyan ember, aki képtelen kommunikálni a saját házastársával, mert még éretlen egy párkapcsolatra így máshol engedi le a fáradt gőzt és bőszen szidja a másikat.


Olyan nincs, hogy azért léptem félre mert ő... így meg úgy. Nem. Azért léptem félre mert volt ez a probléma, amiről nem beszéltem vele, nem ültem le vele vagy ha igen nem volt foganatja a beszélgetésnek én meg voltam olyan hülye hogy ennyiben hagytam és most szívok de az is lehet, hogy képtelen vagyok kezelni a problémát, egyáltalán beszélni róla és segítséget sem kértem. Akárkitől, szakembertől, rokontól, baráttól stb.

Viszont, ha már túl vagyok mindezen és nem megy abba kell hagyni abban a pillanatban amikor lehetőséged van rá.Így elkerülhetőek a nagyobb sebek és csatározások a végkimerülésig.

Egy kapcsolatban sok múlik az öszinteségen és a jó kommunikáción.

2011. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, , semmiért nem tenném, sehányszor.

39/N

14 év után sem.

2011. dec. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem töröm semmi ilyesmin a fejem, csupán kíváncsi lettem volna. Az ismeretségi körömben pár esettel találkoztam már, érdekeltek volna ismeretlenek tapasztalatai. A kérdésre válaszoljatok kérlek, nem kell kioktatni. Köszönöm.
2011. dec. 14. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsika nem kioktatásnak szántam csak érdemes elgondolkodni az ehhez kapcsolódó dolgokon is.

Egyébként nem vagyok férjnél, de sose gondoltam megcsalásra. Ez valahogy nem menne. Ott már valami nem lenne kóser a kapcsolattal, nem lenne érdemes folytatni ha más után vágyom.Nem tudok róla, hogy meg lettem volna csalva a párom által, de hát ki tudja...

37/N

2011. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!