Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy nők...

Mit szólsz hozzá, hogy nők Magyarországon 28 évesen vállalják az első gyereket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 15:28
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit kéne? Inkább,minthogy 14 évesen potyogtassuk a gyerekeket a nagy semmire.
2011. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
70%
én 21 évesen szültem a fiam,most 8 hónapos,védekezés mellett estem teherbe és nem akartuk elvetetni 22L
2011. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
66%

csak egy észrevétel:

fura, hogy aki szerint a harminc a reális, az azt hangoztatja, hogy senkinek semmi köze nincs hozzá hogy 30 évesen szült, mindenki maga dönti el.

de azért mindenkit lepontoztak, akik meg leírták hogy fiatalon szültek :D:D

(rájuk nem érvényes a mindenki maga dönti el - ne szólj bele - filozófia???)

2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem olyan 24-29 közt ideális,főleg,ha kistestvérrel is kalkulálnak. Tehát belefér,de nem kellene tovább feljebb vándorolni a korban.
2011. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
66%

28 évesen kezdi azt érezni az ember, hogy kezd kifutni az időből, és viszonylag megteremtett mindent, hogy normális élete legyen a gyermekének és fel tudja nevelni. Nem adósságokra akar az ember gyereket vállalni.

Párom is nemrég döntött úgy, hogy mostmár vállalhatunk. Össze is jött, de 23 hetesen halva született. Ezután mégjobban akartunk. Összejött, erre nemrég megtudtam, hogy a leépített emberek közt vagyok. Most főhet a fejem, ha a tartalékainkat feléljük mi lesz, de akkor is akarjuk ezt a babát. Az szt-kás orvosokról nem mondok semmit, mi kénytelenek vagyunk magándokihoz járni.

2011. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
80%
Mire szüljünk előbb? Én 29 lettem mire végre lett lakásunk, nem kellett albérletben laknunk. Még most is necces volt a gyerekvállalás, 60 ezres lakástörlesztő, nem kicsi rezsi, pedig a lakás nem nagy, minden egyre drágább. Én is 30 vagyok, a kislányunk 2 hónapos. Előbb hiába akartunk gyereket, egyszerűen nem voltak adottak a körülmények, pedig nem vagyunk munkakerülők. Ki tudja tesó lesz-e. Nagyon meg kell gondolni, és nem azért, mert nem szeretnénk.
2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
100%
mit szóljak? én nem nagyon ismerek ilyet, de ha már 28 évesen megvan hozzá a stabil párkapcsolat és egzisztencia, akkor miért ne?
2011. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Én pont 28 évesen szültem. :)

De jöhetett volna hamarabb is, ha lett volna apajelölt a képben. 26 voltam, amikor megismertem a férjemet, 2 év múlva már megvolt a lányunk. :)

2011. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Azt hogy még így is elkapkodják a dolgot :)

Nem amúgy, komolyan azt gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mikor szül.

2012. dec. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
37%

Nem tök mindegy?

Az a nő,aki 25 éves kora előtt szült öregebbnek is fog kinézni a 30as éveiben.Mint egy lelakott 40es:)

2014. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!