Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elterjedt Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt Magyarországon ez az esküvöi elsö tánc?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=8BChorsTZ0c(nézd végig a videot)

nekem nagyon bejön.


2010. jan. 16. 07:43
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2010. jan. 16. 07:46
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyáltalán nem tetszik, olyan megjátszott, eröltetett meg bohócos.
2010. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem,hogy miért kell minden külföldi módit majmolni?Miért nem jó a régi szokás? A lakodalomban a táncot az ifjú pár kezdi el,sokszor nem is egymással,hanem az apukával vagy az anyóssal.Évszázadokon keresztül jó volt igy,akkor most miért nem?
2010. jan. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is nagyon erőltetett. Meg különben is a nép azért megy oda, hogy egy jót bulizon, nem pedig azért, hogy műsort nézzen.

Én voltam már ilyen lagziban, hát nem tetszett. Olyan sztárnak érezte magát a mennyaszony, hogy már nevetséges volt amit csinált.

2010. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi: menyasszony
2010. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Na most azért elnézést kérek az előttem szólóktól, de tudtommal az esküvő még mindig állítólag az ember egyik legboldogabb napja. Már akinek, természetesen. Jöhetünk a hagyománnyal, meg az évtizedekkel, de szerintem jó esteben az ember életében 1-szer házasodik, ezáltal én biztosan nem a hagyományokra figyelnék, hanem arra hogy a lehető legjobban érezzem magam. Ha ezzel a tánccal akkor ezzel a tánccal, ha nem akkor nem. De az esküvőn nem a hagyomány szerint fogok viselkedni, elvégre én fizetem és mégis én vagyok az akire figyelnek. És mivel írta az egyik válaszoló ezért reagálok arra, hogy az esküvő 2 emberről szól. A fériről és a nőről, ezáltal nyilvánvaló hogy azt fogják tenni ami őket boldoggá teszi azon az 1 napon, nem azt aminek te örülnél. Szerintem igen szórakoztató egy ilyen bemutató. Sztárnak érezte magát a menyasszony? Ismétlem, az a nap ő róla szól. Nem rólad, és nem a harmadikról. Hanem róla,róluk. Ha ennyire zavar, hogy más van középpontban nem pedig te, nem kell elmenni esküvőre, ilyen egyszerű. Vagy majd ha neked lesz esküvőd, te azt szeretnéd ha a vendég a vendéggel foglalkozna nem pedig veled?
2010. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

Ennek a mottója: mi jártunk tánciskolába, mindegyik ott tanult táncot bemutatjuk (még ha néha kicsit mesterkélt is a mozgásunk), ti meg csak csodáljátok, hogy mi milyen csodálatosak vagyunk...

Izléstelen összevissza magamutogatás, a jó izléshez meg jól neveltséghez semmi köze, tipikus "én vagyok a Jani" jellegü feltünösdi.

2010. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
39%

8:22-es " de tudtommal az esküvő még mindig állítólag az ember egyik legboldogabb napja"


Hát ez elég szomorú lenne, az esküvönek egy boldog házasság kezdetének kellene lenni, ha EZ a legboldogabb napjuk, akkor nem is érdemes tovább folytatni.

Az meg, hogy az ö napjuk - attól még nem kell ilyen izléstelenül viselkedni, a vendégeket meg semmibe venni.

2010. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

Szokás-szokás.....

tényleg az a baj, hogy sok amerikai dolgot átveszünk, amire azt hisszük, hogy tök menő.(Pl.A valentin nap) Ha valakinek tetszik szíve joga, de részemről a jó kis lagzinál magyar hagyományokkal nincs is jobb.

Menyasszonytánc, vőfély stb.

2010. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg egy esküvő arról a két emberről szól a mennyasszonyról és a vőlegényről és hogy ha nekik ez tetszik és mivel ez az ő napjuk és ha ezze la táncal vagy akármivel érzik tőkéletsnek akkor miért ne hisz a vendégek azért mennek el hogy ünnepeljék őket, jah és úgy sem lehet minden vendégnak megfelelni mindig van egy két házsártos ember aki vagy irígy vagy egyszerűen iylen a természete hogy nem tetszik neki.


http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0 :)

2010. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!