Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiknek van jobb párkeresési...

Melyiknek van jobb párkeresési esélye? 35 éves nő vagy 35 éves férfi? Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Magam ellen beszélek talán (remélem nem), de szerintem a férfinek.

Én fiatal nőként az idősebb férfiakat szeretem. Viszont a fiatal férfiakat nem hallottam még idősebb nőkről így nyilatkozni.

2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen a férfinak. Sokkal több a korban hozzá illő független nő mint amennyi a 35 éves nő esetében.
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

A férfinak.

Mert a férfi általában fiatalabb nők között keres pár, és minél lejjebb megy a korosztályban, annál nagyobb esélye van egyedülálló nőket találnia.

A nőnek meg az idő múlásával egyre kevesebb esélye van párt találni, mivel minél idősebb korosztályban keres, annál kevesebb egyedülálló férfit talál.

Ez szimpla statisztika.

De az is tény, hogy egy 50 éves pasinak sokkal könnyebb párt találnia (akár 20 éves csajt is) mint egy ugyanilyen idős nőnek. Sajnos :)

2011. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%

Szerintem egyformán, mert ebben a korban még kb. 1 férfire 1 nő jut (az 60 év fölött van, hogy több nő jut egy férfire, mert a nők tovább élnek).

Én mondjuk azt vettem észre, hogy egy férfira gyakran furán néznek, ha nincs ennyi idősen még gyereke (nem feltétlenül melegnek nézik, csak éretlennek), mert azt hiszik, akkor már nem is fog akarni. Nőnél meg valamennyire megértik, ha nincs, mert nekik sokkal nagyobb változást hoz az életükbe egy gyerek. Férfitól azt is jobban elvárják, hogy egzisztenciát teremtsen erre az életkorra, nőtől kevésbé (ez igazságtalanság szerintem).

2011. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiaknak szerintem.
2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek körülbelül egyforma..fiatalok még de már komolyak..az ilyen korú emberek 25-45 között vígan válogathatnak..igen, a nők is..az meg h kinek mit sikerül összehozni..hááát..mindenki a saját boldogságának a kovácsa..
2015. dec. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!