Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a férjemtől, pedig...

Megőrülök a férjemtől, pedig nagyon szeretem! Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

két kisgyerekünk van akik rajongással szeretik. én is szeretem,igyekszem tehermentesíteni,támogatni,de ő mégis folyton kedvetlen,unott,rosszabb esetben ordibál és káromkodik. hiába kérem,ha megszólalok,velem is üvölt. ha nincs itthon,hiányzik,ha itthon van mindenki idegbajt kap. próbáltam mindent megtenni,de semmi sem jó. és mindenre van valami jó kis válasza,h miért nem jó kedvű.


ha dolgozik,azért. ha itthon van,akkor a gyerekek miatt. ha kocsival megy a munkahelyére,akkor a vezetéstől.ha bkv-val,akkor az emberektől. ha minden klappol,akkor éhes.ha nem,álmos. ha az sem,akkor szeretkezni AKAR. ha edzésen volt,fáradt. ha nem jutott el edzésre,akkor mozgáshiánya van. nemrég 4 napig volt külföldön-céggel-ahol kikapcsolódhatott. hazajött,nyűglődött,kérdeztem h mostmáraztán mi a fene baja van?? nem aludta ki magát. kérdeztem h miért nem pihent. válasz: nem aludni mentem. ha meg kirándulni mentél mit panaszkodsz???


eszem áll meg!! :(( mondtam már neki h ha ennyire szenved menjen el egy kicsit külön,aztán majd meglátjuk. de nem akar. viszont az itthoni dolgoktól/ vásárlás,beteg gyerek,éjszakai felébredés,/szenved és szenved állandóan!!!!! folyton az unott képét látom,és a monoton hangját hallom meg a nagy sóhajokat. a gyerekek alig várják h vele lehessenek,de ő mindent rohanva csinál és csak az órát nézi h mikor mennek már ágyba..:(


én egy ideje külön alszom tőle mert megőrjített h beszólt h miért olvasok,miért tv-zek,kattog a biullentyűzet,fénylik a tv-baldachin takarja az ágyat,mondtam neki tán csukja be a szemét,de közölte h átvilágít a szemhéján!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


azóta meg az a baja,h nem fekszem mellette és kevesebbet szeretkezünk. de ki a fene akar szexelni egy búbánatos lovaggal,akinek az az előjáték,h mgmarkolja a fenekem,aztán ha elhúzódóm-mert mondjkuk ott a két gyerek-akkor megjegyzi,h : na látom ma se lesz semmi. ez aztán a kedvcsináló mi?


kb 1 éve ilyen,és már semmi ötletem,viszont azt érzem egy ideje,h már minden idegesít,1 pillanat alatt a plafonon vagyok tőle,és ez nagyon fáj,nem így akarok érezni..:((


mindenféle segítséget elutasít-pl párterápia-mert szerinte ő indokoltan nyűgös..


volt h azt mondta legyünk pár naop kettesben,az majd helyreteszi. hazajöttünk,gyerekek a nyakunkban erre: na kezdődik megint a rabszolgaság..:((((


érzem h a gyerekeknek se jó de nem válni akarok hanem megoldani!!!


valami ötletetek van? :((((((((((((


bocsi hosszú lett...


2011. dec. 15. 22:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
A férjed depressziós.
2011. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Ezt így mutasd meg neki.

Részvétem a pasi miatt!

2011. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

én is mondtam már neki. pedig mindenünk megvan!! jó,hiteleink vannak,de kinek nincsenek? nem halunk éhen,jól keres. és most megeyk majd vissza dolgozni,talán attól jobb lesz,de mint írtam nem filléres gondjaink vannak. fiatalok vagyunk, a gyerekek szépek,egészségesek. a lakásunk szép,folyton csinosítgatom. a munkahelye jó,rugalmas,szeretik,megbecsülik,megfizetik. én szeretem, a gyerekek imádják. mind egészségesek vagyunk.


valószínű besokallt attól h már le van kötve,hisz gyerekei vannak,én megértem valahol ezt is hiszen néha én is borzasztóan fáradt vagyok,de nem nap 24 órájában..:( nem tudok a kedvére tenni

2011. dec. 15. 22:36
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Küldd pszichológushoz.Most komolyan. Szerintem ez depresszió.
2011. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
háziorvos, kivizsgálás, nyugtató...pszichológus ;)
2011. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

már ezerszer elmondtam neki ezeket. sokat sírtam is,pedig nem vagyok sírós fajta. összekapja magát 1-2-3 napig és ennyi.. :(

a legrosszabb h börtzönben érzem magam,mert változtatni nem akar,segítséget kérni sem,de elmenni sem/nem végleg,csak kicsit külön hátha jót tenne/ és így 4-en szenvedünk. persze ha hisztis a gyerek vagy én nyűgös vagyok az szerinte nem az ő hibája,hanem egy plusz teher,neki..:(


félek nagyon,mert ezt végig asszisztáltam a barátnőmékkel,és ők már válnak,mert a lány nem bírta tovább..:(

2011. dec. 15. 22:39
 7/37 A kérdező kommentje:
az érdekes az,h természetgyógyász végzettsége is van. meditál,jógázik,reiki-zik,ezeknek mind segíteniük kéne. pszichológushoz tuti nem fog menni. van illóolajunk,nyugiteánk egyebek,de ő alapból mégis ilyen lett. régen nem volt ez..
2011. dec. 15. 22:41
 8/37 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálunk is. Én a munkára tippelek, vagy tényleg depis. Hagyd egy kicsit, ha hazajön ne szólj hozzá, ne kérd meg semmire, szólj a gyerekeknek is, hogy Apa fáradt pihennie kell. Lehet csak egy kis magányra van szüksége a mókuskerék hajtás után. Szerintem észhez tér.

Kitartás!

2011. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

ezt is próbáltuk. leb..ott h nem engedem a gyerekek közelébe!!! :(


a munkája nagyon jó,szereti

2011. dec. 15. 22:47
 10/37 A kérdező kommentje:
és a magány is megoldott,4 szobánk van,el tud vonulni. gyerekek 9-7ig alszanak,hétvégente anyukám elviszi őket ha szeretnénk,de elmehet autókázni,bringázni,horgászni,bulizni, bárhová,ha tele van a hócipője,sosem szóltam ezért,sőt!
2011. dec. 15. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!