Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan helyzetb...

Mit lehet tenni olyan helyzetbe ahol anyám meg a barátja nem szeretik a barátomat? Lassan megőrülők

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb baj, h anyáméktól csak a bántást kapom, barátomtól meg a szeretet.

De azt se engedik h pl. ne vasárnap este helyett hétfőn délelőtt menjen haza..


Fogalmam sincs mit csináljak még..itthon segítek a házimunkába, fősulis átlagom 4,6 lett amire annyi volt a nevelőapám válasza h azzal mit kezdjen meg az neki miért jó :\


Mindennap megkapom h mindent rosszul csinálok, meg h nincs gömbérzékem, meg egy sz@r vagyok.


Suliból még egy félév van vissza, most már otthagyni nem akarom.


Milyen megoldás lehetséges?


2011. dec. 16. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet, egyszeruen utaljak a baratomat a szuleim. Ha van kedved privizhetunk!! :)
2011. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Jah es a megoldas nalunk az lesz, hogy nyaron osszekoltozunk, ha tetszik masoknak ha nem. Onnantol kezdve magasrol teszek arra, hogy ki fogadja el illetve ki nem. Ha lenne indok arra amit tesznek megertenem, de igy...
2011. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fél évig tűrsz, ha a kenyerüket eszed. Aztán ha lesz munkád és megvan a fiúd, akkor külön mentek.

Ha hagyják, hogy oda menjen az ő lakásukba a barátod, akkor azért nem annyira szemetek.

2011. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából az a legnagyobb bajom, h a barátomtól kapok egy kis szeretet, de anyámtól meg csak a basszogatást..

Most már ott tartok velük h tényleg mindenbe belekötnek..


Tegnap: kimostam kivasaltam takarítottam, és elfejtettem a leveshez tésztát főzni...na ebből aztán olyan duzzogás lett meg kiabálás...


Mindig csak a negatívum és ettől olyan szinten rossz kedvem lesz...ha a barátommal vagyok olyan környezetbe ahol szeretnek akkor meg olyan boldog vagyok

2011. dec. 16. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg sajnálatos a családi helyzeted, de legalább a barátodtól kapsz szeretetet. Erre gondolj, amikor bántanak, és amikor csak lehet, legyél a barátoddal.
2011. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én már átéltem ezt. Nálam is utálták a barátomat a szüleim, aztán idővel rájöttem, ők látják az igazságot, engem meg elvakított a szerelem. Ja és engem is szerettet a barátom( meg mellettem a többi csajt is akikkel kavart)
2011. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kavar mással :) És nem mondhatnám, h vakon szerelmes vagyok, tisztába vagyok a párom hibáival
2011. dec. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!