Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nem szereti a barátomat...

Apukám nem szereti a barátomat, mert elmondása szerint nem ilyet képzelt nekem. Mit tehetnék, hogy megkedvelje?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom, lehet, hogy ezért van, de nagyon rossz érzés, hogy nem szereti:( Itthon egy csomószor kicsúfolja, és már elegem van belőle. Tudok tenni valamit?
2011. nov. 30. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Te semmit! A párodnak kell bizonyítania, hogy megérdemel téged.
2011. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne csúfolja, mert neked ez rosszul esik és hogy gondoljon már bele, hogy te szereted ezt a fiút. Ki kell állnod mellette.
2011. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj, mintha csak én írtam volna. Pontosan ugyan ez van nálunk. Pedig barátom rendes, dolgozik, de apának nem felel meg. Bár én külön lakom apukámtól, de ha náluk vagyok mindig osztja. Barátomat ezért már 1 éve nem is hívom, hogy jöjjön velem olyankor. De én úgy gondolom, ha bárki más lenne, akkor sem szeretné, vagy nem tudom. :( 20l
2011. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hogy bizonyítson? Sokszor volt már itt nálunk, nagyon kedves volt, nem tudom, hogy mi egyebet csinálhatna. Apukámnak nyáron az volt a baja, hogy megint csúszik fél évet az egyetemen. Hiába mondjuk neki, hogy még jól is áll, hogy csak 1 év csúszásban van, nem érti meg... Mindig ilyen mondvacsinált indokokkal jön.
2011. nov. 30. 12:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukád féltékeny, ennyi a baj. Védd meg a barátod, mert lesz ez még rosszabb is, plusz a barátodnak is rosszul fog esni, hogy nem állsz ki mellette.
2011. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Állj ki a párod mellet.


ha csúfolja mond apukádnak ez olyan mintha téged csúfolna,hátha észbekap.

Másik lehetőség hogy minnél kevesebb infót közölni a szülőkkel,amit csak lehet eltitkolni előttük,főleg a negativ dolgokat.Ha nincs mibe belekötni akkor abbahagyja.

2011. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindig kiállok érte, de pont ez az, hogy nem szeretnék titkolózni, azt szeretném, ha elfogadnák, úgy, ahogy van, mert én is elfogadtam.
2011. nov. 30. 13:52
 8/13 zkriszti3 ***** válasza:
100%

Az apukák ilyenek, ha tehetnék erényövet tennének lányaikra,vagy bezárnák egy kolostorba ,merő szeretetből,féltésből .Nem biztos,hogy ezzel a fiúval öregszel meg,de édesapád mindig ott lesz ha vigaszra lesz szükséged.

Párodnak sokat kell nyelni,változni mire kialakul ,és megfelel apukádnak.

2011. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én látom, már megint egy basáskodó szülőről van szó, aki nem tudja, meddig terjed a hatásköre. Mi az, hogy a lány párjának sokmindent le kell nyelnie? Ő nem egyenrangú fél? Apuka mit nyel le? Kinyilatkoztatja, hogy NEKI nem felel meg. A lánynak kell, hogy megfeleljen, könyörgöm.
2011. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nekem kell, hogy megfeleljen, de apa akkor is apa lesz, ha engem már 8 ember kihasznált.
2011. nov. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!