Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat! Elmondani nem szeretném, mert sokat szeretnék ettől a kapcsolattól. Egy hete vagyunk együtt. Voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
xD
2009. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
emberek vagyunk,hibákat követünk el...azért vannak,hogy tanuljunk belőle.
2009. szept. 15. 08:47
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos velem is eljátszotta már ezt egy lány... Sajnálom a barátodat, hogy rögtön az elején ilyet teszel vele és még be sem vallod... :(


F19

2009. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de,ha bevallom vége mindennek.. nagyon bánom amit tettem,nagyon aljas dolog tudom,de ezen már változtatni nem tudok.az okát sem tudom miért tettem.semmit nem jelenetett nekem.és ez nem mentség tud...elveszíteni nem akarom!!
2009. szept. 15. 09:07
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Emberek vagyunk, hibákat követünk el, ez így van, de ha már elkövettél egy hibát, akkor az a minimum h szembe nézz vele. Ha volt pofád megcsalni, legyen pofád eléállni is! Meg ha szted ennyit nem érdemel meg tőled, h ne csald meg/ne legyél őszinte, akkor nem tudom miért is gondolod, hogy ebből valaha komoly kapcsolat lesz, mikor te csak kihasználod.
2009. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Ja,én azt hittem hogy ez vérkamu...:D De így sem tudok rá sokat írni,csak azt,hogy nagyon sajnálom,hogy élnek ilyen emberek a földön,megkeserítik mások életét,csak "nem tudják" miért.

Nos,ha nem mondod el neki,mindegy megy simán tovább.Nyilván ezt kell tenned ha nem akarod elveszíteni.De ezt kérdezést nélkül is tudhattad.

2009. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát most erre mit mondjak? Emberek vagyunk, igen. MI! Te meg tükörbe se merj nézni míg nem mondtad el a barátodnak. Szégyeld magad. Már eleve hazugsággal indul a kapcsolataotok. Szép kis jövő vár rá... -.-
2009. szept. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:s igazatok van...de én nem ez vagyok.most írtam egy másik kérdést"Mi van velem?Elvagyok képedve magamtól!"olvassátok el.
2009. szept. 15. 09:46
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

ugyis le leszek pontozva, de akkor is leírom mégegyszer...

ha tényleg sokat vársz ettől a kapcsolattól, akkor ne mond el neki... de ne tedd meg ujra.. ha nem bírsz magaddal, állj tovább.. de ha ugy döntesz hogy szakítasz, AKKOR SE monde el neki.. fölöslegesen törnéd darabokra a szívét...

2009. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom. Egy hét nagyon kevés idő, lehet, hogy teljesen más,amilyennek elképzelted, és, ha megcsaltad, elég valószínű, hogy nem gondolod komolyan. Jön majd más, de őt igyekezz nem megcsalni...
2009. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!