Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkán sokat idegeskedek,...

Munkán sokat idegeskedek, aztán tanulni kellene még. Egyre romlanak az eredményeim. Itthon is besegítek, meg más dolgaim is vannak. Abba akarom hagyni az iskolát, szerintetek lúzer vagyok ez miatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl vagy terhelve,akkor nem.
2011. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl vagyok terhelve az hiszem... Jó lenne csak a sulit csinálni mert szeretem, de nem engedhetem meg magamnak, hogy ne dolgozzak... :(
2011. dec. 16. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba a sulit!

Én mióta elköltöztem otthonról is tanulok (érettségi után 18 évesen) és hidd el nem könnyű de muszáj, mert egyszer csak azt veszed észre, hoyg nem kellesz sehova.

Főleg ha lány vagy. Jelenleg én is gyeden vagyok és most fogom befejezni a 2. fősulimat + megtanultam angolul ez idő alatt a munkáltatóm ezt nagyon jó néven veszi és visszavár.

Iszonyú 2 pici gyerek mellett, de csinálni kell.

Szerintem h*lye vagy ha abba hagyod pláne, ha szereted is.

2011. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!