Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért idegeskedek mindenen jó...

Miért idegeskedek mindenen jó előre?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy lenne egy műtétem januárban és anyukámnak is.Folyamatosan arról beszéltem neki,hogy mi lesz velem, milyen nehéz lesz a műtétem és mondta hogy felesleges előre izgulni, ő sem izgul pedig meg is halhat.Rákos és most fognak egy daganatot kioperálni belőle, ez már a második műtétje lesz,de az első óta nagyon sokat romlott az állapota, és most teljesen kész vagyok már ez is itt van a fejemben semmi más nem jár a fejemben csak a 2 műtét, főleg mert ha meghalna anyukám, hát én nem tudom elképzelni sem az életemet a továbbiakban nélküle nem is tudom mi lenne, főleg,hogy műtve feküdnék és semmit sem tudnék csinélni, tuti,hogy megőrülnék és most már ezen is teljesen odavagyok.
2011. dec. 14. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én is mindenem előre idegeskedek.kösd le magad mással.nekem néha bejön.
2011. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,nem nagyon hiszem,hogy van olyan ember,aki egy ilyen élethelyzetben nem idegeskedne.A reakciód sajnos teljesen normális.Már maga az a tudat,hogy édesanyád egy nagyon súlyos betegségben szenved nehéz.Tudom min mész keresztül,édesapám is rákos beteg volt,az egész betegség egy idegőrlő időszak,szenvedni látod szerettedet,félsz attól,hogy mi lesz veled.Nem tudok tanácsot adni tapasztalatom ellenére sem,talán annyit,hogy anyukádra figyelj ezerrel és ne éreztesd vele azt,hogy veled mi lesz,mert akkor még a fájdalmát,a betegségét is titkolnia kell előled,színlelnie kell,hogy jól érzi magát.Szóval ilyenkor az ember abba a hibába esik,hogy saját magát sajnáltatja,ezzel még nagyobb terhet ró a betegre.Hidd el nem bántásból írom,csak én utólag már ezt másképp csinálnám,több önuralmat gyakorolnék,hogy ne velem keljen foglalkozni.Persze könnyen beszélek,én akkor 32 éves voltam,te pedig az is lehet,hogy sokkal fiatalabb vagy még.Szóval nagyon nehéz,de kitartást kívánok mindkettőtöknek!És természetesen jobbulást!
2011. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!