Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a NESZTA név?...

Nektek tetszik a NESZTA név? Eredete: Anasztázia magyar becézőjéből önállósult.

Figyelt kérdés
Nem tudom nekem valamiért nagyon tetszik.:)
2011. dec. 16. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Hát nekem meg nem tetszik, mert idétlen!
2011. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
nekem nem tetszik.
2011. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
olyan mintha raszta lenne xd amúgy meg borzalmas.
2011. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
2011. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a Nesz teára hasonlít. Miért nem lehet akkor Anasztázia?
2011. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Szörnyű! Ennyi erővel lehetne Nesztea (Nestea)... sajnálnám azt a gyereket akit ilyen névvel büntetnek a szülei.
2011. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha belegondoltok nagyon sok nevet lehet kigúnyolnide ez csak a hülyék játékszere..például ott a Dalma lehet Dalmatának hívni..ott van a Rippel Feri gyereke a Herkules Krisztofer,meg a Málna,Nefelejcs..Xavér,Alma,Emerencia,Epperke,Taksony,Leokádia,Benedikta,Tekla,Szederinda,és még sorolhatnám..ezek szerintem sokkal cikisebbek mint a Neszta név

Valamelyikőtök írta azt a sportolót neki a vezetékneve a Nesta..és nem is magyar,szóval...

2011. dec. 16. 20:55
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Alessandro Nesta neki jól hangzik, de magyar vezetéknév mögé így magyarosítva keresztnévként borzalmas, már ne haragudj.
2011. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Leokádia nincs! Az nem magyar anyakönyveztethető név! Max. vmi kisebbség neve.


Amúgy meg szerintem semmi baj sem lenne egy Kovács Nesztával. Édes. Add neki. Szép!

2011. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

szerintem muris név a Nesta :)... mondjuk nekem valamiért a Nescafé jutott elsőre az eszembe :/


Esetleg majd lehet Nessi-nek becézni (lásd: Lock Ness) viszont lehet a gyerek utálni fogja mert hiába a "gyengék fegyvere", de ezt a 4 éves csoporttársai magas ívben ejtik le.


Szerintem csak akkor adj ilyet nevet a gyerek, ha erős jellemé formálod különben pokolként éli meg majd.


Sok sikert! :)

2011. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!