Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 éves gyereket vinnél olyan...

7 éves gyereket vinnél olyan nagyszabású koncertre, ahol több, mint 10 ezren lesznek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen koncert és van e ülőjegy.
2011. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem ismerem a zenekart,nagyobbik,10 és fél éves kisgimis lányom menne a nagybátyjával,és az eslős kicsi is akarna menni
2011. dec. 17. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint te vagy a szülő és te viszed ? Persze :)
2011. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsánat,elsős
2011. dec. 17. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ülőhelyre foglalt jegyük van, akkor elengedném, mivel ott nem fogják széttaposni. Amúgy meg ha állóhely van, az hatalmas veszély. Még nekem is 180 centivel sportos testalkattal, nem egyszer sérültem meg koncerten.
2011. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyen koncert. Egy rock-koncertre tuti a nagyobbat se engedném, mert agyon lesz taposva, meg olyan dolgokat fog látni, amiket még nem kéne neki. :D

Bár igazából a legtöbb felkapott sztárocska koncertjén is ugyanaz megy elvileg. :S

A 7 éveset tuti nem. Egy helyi, gyerekeknek rendezett koncertre bármikor, de azért ehhez még várnék 10 évet. :D

2011. dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
x faktor koncertről van szó
2011. dec. 18. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem előbb-utóbb unatkozna.
2011. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!