Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyának?

Mit vegyek anyának?

Figyelt kérdés
nem tom mit kéne neki venni mert nem festi magát nem hord műkörmöt egyszóval nem olyan nőies és így nem is tom mit vegyek neki még ékszereket is 1 évben ha 1x hord lécci segítsetek
2011. dec. 17. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki, vagy vegyél egy vázát, tusfürdőt, stb. találd már föl magad :) vagy esetleg kérdezd meg, az a legjobb.. én is ezt csináltam, mert nem kell neki már egy 1001. "lom" :)
2011. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van valami hobbija, ismered az érdeklődési körét, akkor pl azzal kapcsolatos valamit. Én például színházjegyet veszek neki, valamint 3d-s természetfilmre jegyet az imax-ba. Már rég óta ki szeretnék próbálni apuval, úgyhogy biztos örülni fognak neki, és még csak nem is drága.
2011. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg könyvet ami az Anyák dicséretéről szól. Van CD-t Drága Mama a címe és jó zenék vannak rajta.

Vagy készíthetnél neki saját magad által elkészített valamit.

2011. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vegyél egy szép fadobozt,és te magad díszítsd ki strasszkövekkel,meg ilyesmikkel,aztán vehetsz még neki képeslapot,vagy szép könyvet,vagy ha van 1 kedvenc sütije vagy kajája akkor te süss neki olyat.De a lényeg hogy te magad csináld!
2011. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kÖnyvet,gyertyát,mármint karácsonyit,bonbont,csokikat,karácsonyi díszt.karácsonyi édességet:)
2011. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy pulcsit az praktikus.
2011. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!