Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyának anyák...

Mit vegyek anyának anyák napjára a virágon kívül? Aki kreatív segítsen!

Figyelt kérdés

14/L nem dolgozok, csak a zsebpénzemből tudok venni ajándékot, szóval valami olcsóbb dolgot szeretnék. van egy 2 éves öcsém(szóval ő is "beszállna a költségekbe", vagyis az apja :D) mivel féltesók vagyunk. szóval valami jó, ötletes dologra gondolok. a virág már elég unalmas, meg van is neki(anyának) nem is egy. a rajzolásból már kinőttem, meg nem is nagyon szokta őrizgetni az ilyen dolgokat.

remélem segítetek. SÜRGŐS


2011. ápr. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Készíts neki szappant. A www.creativiky.hu-n elmondják, hogy hogyan csináld. Annak biztosan örülne.
2011. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia,én 2éve vettem neki egy emlékkönyvfélét, csak vékonyabbat, és ebbe írtunk a tesóimmal verseket neki. ragaszthatsz még bele esetleg képeket is. nagyon sok szép anyák napi idézetet, verset találsz a neten. az én anyukám nagyon meghatódott:)kár hogy már csak két napod van, de ha sietsz még belefér
2011. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készíthetnél neki akár gyöngyből is valamit.Vannak például hobby és művészellátó boltok, ott ékszerkészítéshez való apróságokat is összetudnál vásárolni, ami nem drága és csinálhatsz belőle saját készítésű fülbevalót vagy akár nyakláncot is, ami nagyon szép és maradandó.
2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.kreativcafe.hu-n is körül nézhetsz.
2011. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
dejóó. köszi. valamelyiket ezek közül biztos megcsinálom. még írjatook :P
2011. ápr. 29. 18:36
 6/6 A kérdező kommentje:
a szappankészítést azt csak a tanfolyamon tudom megtanulni? vagyis tudni, hogy hogyan kell?
2011. ápr. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!