Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy oldal ahol szívességek...

Van egy oldal ahol szívességeket, dolgokat lehet ingyen felajánlani. Egy bizonyos személy mindenre jelentkezik! Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
Már én is adtam neki babaruhákat,játékokat.Amit csak felajánlanak mindenre jelentkezik,mindet elakar vinni,másnak nem is hagy lehetőséget.Nem hiszem hogy ennyire mindenre szüksége lenne...!
2011. dec. 17. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem az oldalba. Van egy olyan fül: Így segíthetsz.

Ezen belül:

Szólhatsz nekünk


... ha hibát találtál, vagy bármilyen panaszod van –› ITT


Ha rákattintasz, az ITT szóra, akkor megjelenik egy lista, hogy milyen ügyben akarsz írni.

2011. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. olyan személyről tudok, aki különféle növényes fórumokon szokott dísznövényeket kéregetni, aztán árulja őket a Vaterán. Lehet, itt is ilyenről van szó.
2011. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak.

Én is ismertem ilyen esetet, hogy valaki nagyon szegénynek tettette magát, ezáltal elérte hogy megsajnálják. Később a kapott dolgokat meg pénzért eladta.


Bár az is igaz, hogy nem lehet tudni, hogy az illető milyen szegény, viszont szerintem is túlzás, sőt inkább bunkóság az hogy mindenre jelentkezik. Másnak is kell esélyt adni.

2012. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!