Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudtál már a párodnak?

Hazudtál már a párodnak?

Figyelt kérdés

Itt most komolyabb dolgokra gondolok, nem olyanra, hogy vettél egy ruhát és olcsóbb árat vallottál be otthon, vagy ugyan ez a férfiaknál.

Komolyabb horderejű hazugságokra gondolok.

Ami a válasz mellett még érdekelne:

- kor, nem

- milyen (volt) a párkapcsolat (barát/barántő; férj/feleség stb)

- kiderült e a hazugság?

- megbántad e?

- pár szóban ha leírnád, hogy mit hazudtál.


2009. máj. 18. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Elváltam,és volt egy élettásam.Én nem hazudtam egyiknek sem.Ők hazudtak nekem(nőügyek)

39/N

2009. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

én is volt hogy hazudtam.De ö titokban volt fent egy társkeresön,2 év utan most megyünk szét,erre megneztem a társkeresön,és már megint 3 honappal ezelött felregisztrálta magát!

Kell ennél több?:)

2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen,hazudtam.

Elmentem kàvézni egy pasival,mert jol nézett ki8nem történt semmi,de rengeteget nevettünk,,beszélgettünk)

Azt hazudtam baràtnömmel voltam.

Amikor ö aludt,én discoba voltam,akkor azt hitte,hogy egy kisbabàra kell vigyàznom.

Ami kiderült:

Elvesztettem a munkahelyem,ahol egyben a lakàsom is volt.

Én azt hazudtam hogy minden oké,közbe egy hotelszobàt béreltem,de lebuktam,mert követett.

22 vagyok,és nö.

Sajnos,de nem bàntam meg semmit sem,mert nem csaltam meg,csak kicsit kalandoztam.

2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Miért kellett az utolsó válaszolót lepontozni? A kérdésemre válaszolt! Számomra, ez tökéletesen hasznos válasz! Köszönöm!
2009. máj. 18. 14:07
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem hazudtam még soha pasinak, mert szerintem őszinte kapcsolatot nem lehet hazugságra építeni. Ha a párunk vállal, akkor a negatív tulajdonságainkkal, a korábbi rossz döntéseinkkel együtt is vállalnia kell. Én nem tudnék mást mutatni, mint aki vagyok, ha kellek így, akkor az jó, ha nem kellek, akkor megértem. Sajnos túlzottan egyenes ember vagyok...
2009. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Néha hazudtam, de nem nagy dolgokban.

Viszont nekem már hazudott valaki, 6 hónapon keresztül eljátszotta hogy ő dolgozó ember, a haverjával lakik, aztán kiderült hogy munkanélküli, és hogy hajléktalan. Hogy honnan volt pénze azt már inkább tudni sem akartam, a pletykák szerint más pasikkal volt együtt. Ki tudja...


25/L

2009. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
ne, pedig egy éve együtt vagyunk. nem adott rá okot, nekem meg nincs takargatni valóm, mai meg nem rá tartozik arról meg nem kérdezget.
2009. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Például színházban voltam egy pasival, akivel az exemet megcsaltam. Nem történt semmi, de nem számoltam be róla otthon, azt mondtam, hogy kávéztam egy barátnőmmel. Igaz, ha elmondom, se akad ki, de így kényelmesebb volt. Nem derült ki, nem bántam meg, nem vagyok ilyen tépelődős fajta, ha a helyzet úgy kívánja szemrebbenés nélkül, de csak kegyeset. 21/nő
2009. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Komolyabb dolgokban nem..és jobban belegondolva komolytalan dolgokban sem:) Bár a tényleges súlyomat sosem tudhatná meg:DDD

Viccet félretéve..nekem már sokszor hazudtak, ahogy a mosatni páromnak is. Volt olyan pasi, aki idősebbnek mondta magát, volt olyan aki azt mondta független..és amikor ott voltam a házukban a tesója (nem tudva, hogy a fiú szobájában vagyok) megkérdezte, hogy mi van a barátnőjével:DDD ezen azért nevetek, mert én nem akartam komolyabbat a fiútól, mert úgy éreztem nem hűséges típus..ennek ellenére hazudott! Volt olyan, aki egy ideig titkolta, hogy házas és gyereke van. A páromnál pedig az egyik ex, azt titkolta, hogy táncosnő..szóval egy rakat Mónikás/Jerry Springeres sztorink van:DD

2009. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Ja szóval, a párommal voltam már, mikor azzal voltam színházban, akivel az előző pasimat megcsaltam. Erről tud a párom, mármint hogy az exet megcsaltam.

Ja, igen az exnek nem mondtam el, hogy mi az ábra, azóta se tudja szegényke, hogy félre léptem, és nem is bánom, biztos az ég a földdel összeért volna, hogy milyen szemét kis dög vagyok, ahelyett, hogy elgondolkodott volna, hogy lehet valami gond van vele is, ha másfelé keresem a boldogságot.

2009. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!