Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire zavar, ha a párodnak...

Mennyire zavar, ha a párodnak nincs sok barátja?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, jól kijövök az emberekkel és társaságban is általában jól érzem magam, viszont nagyon kevés igazi jó barátom van, inkább "felületes" kapcsolatok. Szerintetek ez zavaró lehet egy kapcsolatban, ha igen, mennyire? Valaki hasonló szituációban? :)

20L


2011. nov. 2. 17:23
1 2
 1/12 Soros György válasza:
nézd meg azt, hogy hogyan viszonyulnak a "felületes" barátok a kapcsolatodhoz, ha nem látsz bennük semmi hátsó szándékot, köcsögséget, akkor maradhatnak a barátok. de pártatlannak kell lenned, ne védd jobban egyiket, mint a másikat.
2011. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sose jöttem ki a pasijaim haverjaival, így én kifejezetten örülnék, ha kevesebb lenne :D

Amúgy nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség... Nekem is 3-4 barátom van, meg néhány haver.

23N

2011. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én páromnak sincs barátja túl sok... igazán egy sem, aki igazi. Egyébként akivel jól kijössz, az még nem barát. Én pl. senkit sem tartok igazi barátomnak, csak jól kijövök vele. sosem volt, sosem igényeltem. Párom sem. Engem nem zavar, h nem hívják kocsmázni minduntalan... mi szeretünk otthon ülni, kettesben.
2011. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek 1-2 igazi jó barátja van, a többi kapcsolata inkább felszínes. Szerintem nem zavaró, amíg neked is van kivel eljárni, míg a párod a barátaival van, mert mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás. Az én párom rendkívül nyitott embernek tűnik (könnyen létesít kapcsolatokat, de nem nyitott könyv az élete, csak keveseket avat be a dolgaiba), így sokan veszik körül, míg én visszahúzódóbb vagyok, és csak néhány középiskolából megmaradt barátnőm van, akiket bármikor hívhatok. Mindketten ismerjük egymás baráti társaságát, de a barátaink nem járnak össze (ennek több oka is van). 24/N
2011. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként azért tettem fel ezt a kérdést, mert egy fiú régen ezt elég sértően az arcomhoz vágta, hogy nincsenek hatalmas "bandázásaim" és hasonlók.
2011. nov. 2. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi mindketten otthon ülősek vagyunk és ez egyikünket sem zavarja. Párom eljár kb hetente 2szer focizni, de mihelyst vége jön is haza. Én új vagyok Pesten, így még nem sikerült barátokat találnom. Mindent egymással beszélünk meg.


22/L

2011. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az én barátomnak sok haverja van, és mellé néhány barát. ez így tökéletes szerintem, bár ő hajlamos hanyagolni a legjobb barátját is, ezért néha kicsit rugdosni kell. nekem is vannak barátnőim, akikkel néha eljárok pasi nélkül is szórakozni, szerintem ez így van rendjén, kell az embernek, hogy legyenek kifelé is kapcsolatai
2011. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk se a páromnak, se nekem nincsenek hatalmas barátságaink. Nekem sok a haver, meg az ismerős, barátok meg vannak ketten, hárman.

A párom idősebb nálam, mivel már nem jár iskolába lemorzsolódtak a haverok, meg az ismerősök, már csak köszönnek egymásnak, így neki is két három igazi barátja van. Engem egyáltalán nem zavar.

2011. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

engem zavart. nem vagyk otthonülős, sok haverom van, és 3-4 igazi barátom. hétvégén mindig vita van abból is, hogy kivel bulizzak.

párom szinte mindenkivel haragban volt, nincsenek nagyon barátai. azt akarta, minden percemet rááldozzam.

vége is lett ezért a kapcsolatnak, mert nem tudta elfogadni, hogy nekem széles a haveri köröm, jövök-megyek.

én elfogadtam volna az ő helyzetét, ha nem akart volna folyton rámakaszkodni.

21/L

2011. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk sem a páromnak, sem nekem nincsenek barátaink, csupán ismerősök, haverok. Nem is igényeljük ezt. Nekünk teljesen megfelel az, hogy suliban váltunk néhány szót ezekkel a haverokkal és ennyi. Mi egyben legjobb barátok is vagyunk, nem "csak" egy szerelmespár. Amit egy barátnővel csinálnák, azt vele is meg tudom tenni :-)
2011. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!