Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt a párodnak olyan beszólás...

Volt a párodnak olyan beszólása, amit nem tudtál hirtelen hova tenni?

Figyelt kérdés
Mi volt az? Én erre pl nem tudtam mit szólni "ha én jól keresnék, te biztos nem dolgoznál, mert a nők olyanok" nah meg az a stílus ,ahogy leadta...
2011. szept. 1. 08:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Pasid egy bunkó, ha ilyet mond! Mai világban már nem elfogadott tény, h csak a férfi keres és a nő otthon ül és kötöget.


Talán egyszer volt egy beszólása egy exemnek, amikor kérdeztem, h miért szereti ha orálisan kényeztethet valakit. Azt válaszolta, mert szereti az ondó ízét. Engem még előtte nem kényeztetett így és rosszul esett kicsit a dolog, h mást már igen. Tudom, túl érzékeny vagyok. :$


F/28

2011. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyszer azt találta mondani POÉNBÓL, hogy mindig én hozom viszem a seggedet. na ez nagyon fájt. Pláne azért mert kifejezetten kerülöm az autóval való közlekedést. Inkább sétálok egy jót. Még akkor is ha a hétvégi nagy bevásárlást kell haza cipelni. Azt is megoldom. Legfeljebb kettőt fordulok. Akkor nap kellett egy doboz gyógyszer, de már késő volt és csak a másik városban lévő tescos gyógyszertár volt nyitva. megkértem, hogy menjünk már át. Na akkor elhangzott ez a mondat.
2011. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk ilyen nem volt szerencsére...

Egy ilyen mondat után nekem aztán könyöröghetne...

2011. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Undorítónak tartom az általánosítást, és amikor olyasmit mondanak rám, ami sok nőre jellemző, de rám nem, az rohadtul idegesít.

Pl expasi, amikor nem vettem meg valami nagyon olcsó göncöt, akkor beszólt, hogy "ja hát ez nem Orsay, nem csoda, hogy nem kell...". Azt sem tudtam mi az, és nem hitte el. Közben egyszerűen csak nem volt szükségem arra a ruhára, hogy akár 1000 ft-ot is adjak érte, hisz spórolós vagyok.

Na de hiába, szőke butalibához volt szokva, akinek mások voltak az igényei, aki kb kinyalatta a s@ggét is vele, és tőle tudott ilyen menő márkákról.

Nem sokáig bírtam ezzel a fickóval. De azt hiszem a jövőben azt fogom csinálni, hogy egy ilyen beszólás és repül. Már nem leszek megértő és türelmes senkivel...

2011. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván nem akarta, hogy dolgozz. Ezt a mai világban annyira utálom, hogy másképp tekintenek a nőkre. Pl. vagy 8 éve hallottam, hogy Olaszországban a nők sem dolgoznak, de nemtom, azóta változott-e...

Ha legközelebb ilyen szöveggel jön elő, okosan kell visszavágni. Pl. én ezt mondanám a pasimnak:

-"De én szeretek dolgozni, mert nem akarok rajtad élősködni. Tudod, milyenek a nők? Állandóan a pasik pénzén utaznak és mondogatják, hogy el kéne mennünk az IKEÁba bútorokat venni."


Akkor talán rádöbbenne, hogy ez mekkora hülyeség volt.

2011. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
"Igen drágám, de ilyen sz.ar fizetés mellett, mint a tiéd, még magadat sem tudnád eltartani, nemhogy még engem is"
2011. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Véleményem szerint meg igenis rendjén van az, hogy amíg a férj dolgozik, addig a feleség otthon elvégzi a házimunkát, esetleg beszerzi az aznapi ebédhez szükséges hiányzó dolgokat, elkészíti az ebédet, a suliból hazaérkező gyermekével beszélget, játszik kicsit. Majd amikor a férj megérkezik a munkából, "ebédelnek", kibeszélik az adott napot.... Ebben a mai rohanó, nyüzsgő világban jó, ha van egy "nyugalom szigete", amit a feleség teremt meg a családja számára.

Ezt egyáltalán nem tartom élősködésnek.

2011. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, ez nagyon szép, de működésképtelen. Egy idő után minden férj megunja, hogy az ő egyedüli fizetése elmegy a gyerekre, háztartásra, élelemre, kozmetikusra, fél butikra és még egy csomó dologra. Neki pedig nem marad semmi.
2011. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

....talán igen, talán nem.... Éppen ezért fontos és elengedhetetlen a kommunikáció (többek között).

Mi 8 éve követjük ezt a vonalat...

(nem minden nő fosztja ki a fél butikot, nekem elhiheted) :)

2011. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
hát igen, csak mi még nem élünk együtt
2011. szept. 1. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!