Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi fontos egy férfiba...

A nőknek mi fontos egy férfiban? Mi az amiért fel tudnak ránézni?

Figyelt kérdés
-
2011. dec. 18. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy legyen intelligens, ambiciózus és becsületes. Ez a három tulajdonság a legfontosabb számomra.
2011. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%
Gondolom a fajfenntartás végett ez ösztönös, de megfigyelésem szerint:) az a legfontosabb, hogy valamiben jobb legyen náluk. Mintha csak génfrissítést szeretnének:) Legyen okosabb és/vagy gazdagabb és/vagy erősebb, nézzen ki jobban a férfiak között, mint a nő a nők között stb., valamiben mindenképpen legyen több. Ha egy nő egy nála minden szempontból gyengébb férfival van, akkor kétlem, hogy boldog mellette, hacsak nem az teszi boldoggá, hogy ő lehet a domináns, "viselheti a nadrágot". A többi tulajdonság csak ezek után jön. Tehát egy nő szükségszerűen számító, olyan nincs, hogy feltétel nélkül tetszik nekik egy férfi. Legalábbis annál komolyabb feltételeik vannak, mint a férfiaknak. Hozzájuk képest úgy is mondhatnám, hogy igénytelenek vagyunk a párválasztásban. Nekünk sokszor elég ha csak aranyos, sok férfinak egyenesen minden mindegy, csak legyen. Én pl. csak azt néztem, hogy a testalkata arányos és valamennyire erős legyen, illetve legyen az átlagnál intelligensebb. Nem szűkítettem le úgy a kört, mint ők, hogy legyen nálam több ebben, vagy abban, akkor szerintem nemhogy nem lenne 8 éves kapcsolatom, semmilyen sem lenne:) Persze ezt nem tudhatom... Ja, és ez csak az én több éves megfigyelésemen alapuló véleményem volt:)
2011. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
84%
Jó, most ez, hogy legyen becsületes meg a többi nem emeltem ki, mert ez alap... Persze, ne legyen gyilkos, meg ne bankrablásból akarjon egzisztenciát teremteni:) Ezek nagyon fontosak, de másodlagosak ahhoz képest, hogy elsősorban olyan valaki kell nekik, aki valamiben több, mint ők. Közben eszembe jutott, hogy ez attól is függ, van-e megfelelő ember anyag, akik közül választhatnak. Ha nincs, akkor csökkennek az igények. Pl. vidéken tudok olyan falut, ahol ha a férfi nem iszik, és van munkája, akkor onnantól már nagyon jó választásnak számít, minden más másodlagos. De ebben is benne van az, hogy valamiben több, mint maga a nő, hiszen van pénze és biztosnak látszó egzisztenciája, talán tervei is, hiszen nem iszik, nem a mának él.
2011. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem már kezdetnek az is megfelel, ha kibírja hogy legalább egy hónapig csak igazat mond, őszinte velem és nem hazudik.
2011. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a fontos, ha lenne ilyen férfi, hogy ne akarjon megváltoztatni (pl. ne akarjon szőke helyett fekete hajat, fehér bőr helyett szoláriumbarnát, teljesen más ruhatárat, stb.). Fogadjon el olyannak, mint amilyen a megismerkedéskor vagyok. Illetve, hogy ne akarjon visszahúzni. Engem nem zavar, ha nincsenek ambíciói az ő élete, de ha én el akarok érni valamit, akkor ne tegyen keresztbe.
2011. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az sem utolsó szempont, ha tud helyesen írni. :)
2011. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen jóeszű, jószívű, jóindulatú, őszinte, de nem bunkó, határozott, de nem nagyképű. Legyen önálló véleménye a dolgokról, legyen sokoldalú.
2011. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyenek barátai, ne legyen visszahúzódó, mondja ki amit akar és ne fojtsa magába, és legyen mindenre nyitott vidám, és olykor kicsit őrült.
2011. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!