Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tettekkel lehet erősíte...

Milyen tettekkel lehet erősíteni egy férfiban a szerelmet? És miket kell elkerülnöm, ha nem akarom elveszíteni Őt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem lehet extra "tetteket" csinálni,és nem lehet elkerülni sem semmit.Olyan vagy amilyen.

Jelentősen nem tudsz változtatni magadon.

A férfi pedig vagy szeret vagy nem.

Ha már szinészkedni akarnál, vagy megjátszani magad,akkor már régen rossz.

2011. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

értem.

csak ilyen általános dolgokra gondoltam, hogy pl ne veszekedjek feleslegesen, ne hivogassam stb

2011. máj. 16. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe és mondd, hogy "Nagyon szeretlek!" Majd csókold meg! Tudni fogja, hogy milyen fontos számodra, és hogy komolyak az érzéseid! :)
2011. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Félsz hogy elveszíted őt? Féltékeny vagy, ezt pedig magadban kell lerendezned (önbizalomhiány?).
2011. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, kicsit félek:( de szerintem nincs rá okom.


És szerintetek mik a jelei ha a férfi szerelmes?:))

2011. máj. 16. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az én páromra néha rájön, hogy mondjuk beszélgetünk, vagy fekszünk az ágyon, csak így elmélkedünk, és akkor néz rám, elkezd mosolyogni, odabújik hozzám, szorosan átölel, és elmondja mennyire szeret! Ilyenkor agyon ölelgetném...xD(meg teszem is xD)
2011. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ami fontos:legyen szex, hallgasd meg/hagyd békén amikor akarja, ne hisztizz, ne legyél féltékeny :)

amiket kerülj:érzelmi zsarolás, pletykázás, hülyeségekről való beszélgetés, szexmegvonás, okoskodás, hiszti,féltékenykedés,rátelepedés

onnan tudod,hogy szeret, hogy őszinte veled, megbízik benned és hűséges, hogy számíthatsz rá :)

nem a szavak a fontosak, hanem a tettek, szerintem 28/L (férjezett)

2011. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Itt elhangzik néhány olyan dolog, ami nekem pont, hogy bejönne.


Féltékenykedés.. valamilyen szinten én örülnék neki, mert tudom, hogy szeret és megőrül értem. Én imádnám, ha "rámtelepedne" valaki és a hülyeségekről való beszélgetés is bejön, mert én ilyen idióta vagyok. Ilyen Alekosz 2, hogy órákig tudok beszélni a semmiről. :D


A szavak is fontosak.. nem csak a tettek. :)

2011. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küldd el sörözni a haverjaival :D komolyan.

Isten ajándékának fog tartani, hogy nem morogsz vele míg a haverjaitól azt hallgatja, hogy "az asszony mérges lesz"...

2011. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!