Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szilveszterkor?...

Mit csináljak szilveszterkor? :S (bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nincsenek barátaim (már mindent megpróbáltam ez ellen, nem kérek tanácsot ezzel kapcsolatban) ezért itthon kell töltenem a szilvesztert mint az előző években. A szüleim egyedül nem engednek el sehova (és senki sincs aki velem jönne bárhova is) itthon pedig nagyon unatkozni fogok és rosszul fogom magam érezni mert arra fogok gondolni hogy mások éppen a barátaikkal buliznak. Mit tegyek hogy ne érezzek így? :(
2011. dec. 18. 16:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
Aludd át.
2011. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hol laksz?:) 16/L
2011. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gyere velünk! Debrecen! :)
2011. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pest közelében lakom
2011. dec. 18. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Tv, DVD szülőkkel való beszélgetés. Én is azt fogom csinálni, meg a kutyákat pesztrálni mert nagyon fognak amjd félni. Engem is idegesített ez anno, hogy mit fogok csinálni meg milyen gáz hogy itthon vagyok, de már nem érdekel.
2011. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idősen otthon voltam, hiába voltak barátaim. Engem nem engedtek el, így én otthon maradtam, és azon agyaltam, hogy a többiek milyen jól szórakoznak.

Csinálhatsz magadról új fotókat, elkezdhetsz blogot írni a 2012-es évedről (juj de furi így leírni) magazinokat nézhetsz (vegyél januári magazinokat: Cosmo, Im, Glamour, Joy, Bravogirl, amit szeretsz, de addig ne olvass beléjük) Csinálj egy finom kakaót, vagy ha szüleid megengedik egy sör (citromos) társaságában feküdj be az ágyadba. Nézzél Bridget Jonest, vagy Twilightot, vagy bármelyik kedvenc filmed. Készíts popcornt, vagy kanalazz fagyit közben...Meglátod, hamar el fog telni az idő. És egész idő alatt azon fogsz agyalni, hogy mit csinálj a következő évben. Inspirációt fognak adni az újságok, a filmek, esetleg a blogírás, de egy egy zene is.

;) A következő évben pedig remélhetőleg (barátokkal) elmehetsz bulizni! ;)

2011. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek szilveszterkor, pedig van sok barátom, de nem biztos h minden bajba benne akarok lenni :D Szüleim a szomszédba lesznek, én meg zenét hallgatok és magamba pörgök egy doboz cigivel meg VBK-val :D Legyen egy jó napod ilyenkor majdnem bármit megtehetsz :D
2011. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is Pest közelében lakom (15 km-kőnél ..:D)!

figyelj én két barátnőmmel beszéltem meg de akár még te is jöhetnél.. ők is nyitottak szerintem tök jó buli lehetne..:))

vagy előszilveszterezhetnénk cska te meg én. átjönnél és úgy csinálnánk mondjuk 30-án vagy 29.én mintha szilveszter lenne. 31-ét meg csak átalszod simán és úgy lépsz át az újévbe mintha hajnalig együtt mulattunk volna!


mondjuk én 14 éves vagyok, ha ez akadály..


írj privit :DD

2011. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 eszter_d válasza:
hali! előttem már írták páran, és tényleg igazuk van, h. ilyenkor fordíthatsz magadra egy kis időt. de ha nagyon nem akarod egyedül tölteni a szilvesztert, akkor írj privát üzit és kitalálunk valamit. 19/L
2011. dec. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mennyire aranyosak itt az emberek. teljesen meghatódtam:DD
2011. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!