Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megfogadsz valamit az új...

Ha megfogadsz valamit az új évre mi lesz az, vagy ha nem fogadsz meg semmit, mit szeretnél jobban csinálni 2012-ben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a családi kapcsolatokra, szerelmekre, barátságokra, munkára, tanulásra, pénzköltésre, főzésre-sütésre, kézimunkázásra, bármire...
2011. dec. 18. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnap fogadtam meg, hogy csökkentem a cigiadagomat. Szilveszterkor részegen felesleges fogadkozni...úgyse emlékszik rá másnap az ember :)
2011. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is most próbálom összegyűjteni azokat a dolgokat amik eszembe jutnak, illetve próbálom kiértékelni az évem :')
2011. dec. 18. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Le fogok fogyni, életmódot váltok, többet sportolok, igényesebb leszek magamra.
2011. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogadok meg, ha valamit csinálni akarok, akkor azt megcsinálom, az év vége nem ad 'több erőt' semmihez. Meg amúgysem akarok változtatni, most tök jó ahogy van minden.
2011. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megfogadni ugyan nem merem,mert félek úgysem tartanám be, de épp itt az ideje, hogy továbblépjek és ne egy ember után siránkozzak, bár a legjobb az lenne, ha ez az ember visszatérne hozzám. :(

22/N

2011. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"...bár a legjobb az lenne, ha ez az ember visszatérne hozzám." - ezzel a hozzáállással nem is fogod elfelejteni soha! :)
2011. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, de attól még próbálkozni lehet, igazából próbálkoztam is :( A gondom mindössze annyi, hogy számomra ő testesíti meg a boldogságot :) Amikor vele voltam akkor voltam a legboldogabb, ennél nem is nagyon létezhet jobb.

Őrült nehéz lemondani róla :(

2011. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, változtass a hozzáállásodon! Nekem sikerült tovább lépnem, most csak magamra akarok koncentrálni, és az ügyes-bajos dolgaimra, a családomra, és a barátaimra. És úgy igazándiból mindenre, köszi szépen a válaszokat! Sok sikert mindenkinek a fogadalmak betartásához, akinek meg nem kell ilyesmi, annak remélem a következő éve is ilyen jó lesz! :) Köszi!
2011. dec. 19. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:
egyetértek a 2. válaszolóval de én nem csak életmódot váltok hanem kinézetet is
2012. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!